Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тест швидкий Cito Test COVID-19 Ag для визначення антигенів коронавирусу для самоконтролю №1
470,00 ₴
Фармаско, Киiв (Україна)
Код товару:
727139
У список

Тест швидкий Cito Test COVID-19 Ag для визначення антигенів коронавирусу для самоконтролю №1 - ціна та наявність в місті Ворзель

Фармаско, Киiв (Україна)
Упаковка В наявності
470,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаско, Киiв (Україна)
Форма товару Тест
шт. 1
Штрих-код 4820235550219
Кількість в упаковці 1
Бренд CITO TEST
код моріону 699579
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Швидкий тест Cito Test COVID-19 Ag для визначення антигенів коронавирусу для самоконтролю

Cito Test Covid-19 Ag є швидким тестом для якісного виявлення антигенів коронавірусу (SARS-CoV-2) у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

 • Для самоконтролю.
 • Результат за 15 хвилин
 • Все необхідне для тестування в упаковці
 • Не потребує спеціального складного лабораторного обладнання
 • Тестування можна провести безпосередньо біля ліжка хворого

Инструкция

Принцип методу
Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу Cito Test Covid-19 Ag є якісним швидким аналізом з візуальним обліком результатів тестування. Під час тестування зразок вступає в реакцію з реагентами, які були заздалегідь нанесені та висушені на мембрані тесту. У випадку позитивного результату, якщо зразок містить антигени SARS-CoV-2, буде утворюватися кольорова тестова лінія. Наявність контрольної лінії служить підтвердженням достатньої кількості використаного зразка, заповнення капілярів мембрани та внутрішнім контролем якості реагентів.

Комплектність

 • Тест-касета
 • Пробірка з буфером
 • Стерильний тампон/аплікатор
 • Рукавички одноразові
 • Інструкція

Застереження

 • Для самоконтролю.
 • Не застосовувати після закінчення терміну придатності.
 • Не вживати їжу, напої та не курити в місці проведення тестування.
 • Не використовувати тест в разі пошкодження цілісності упаковки.
 • Використовувати для тестування лише комплектуючі, які надані з тестом.
 • Необхідно чітко дотримуватися процедури тестування та інтерпретації результату тесту. Для виконання тесту критичним є правильний забір зразків. Недотримання процедури може призвести до неточних результатів.
 • Поводитись зі зразками слід як з потенційно інфікованим матеріалом. У разі забору зразка сторонньою особою їй слід одягти одноразові рукавички та захисну маску.
 • Після використання тест та використані комплектуючі слід вкласти в поліетиленовий пакет та знищити в контейнер для відходів.

Спосіб використання

Забір зразка

 1. Нахиліть голову назад приблизно на 45-70°.
 2. Легким рухом введіть кінчик стерильного тампона у ніздрю та просувайте його по зовнішній стінці носа паралельно піднебінню приблизно на глибину 5 cm (см) для дорослих та 3 cm (см) для дітей доки не відчуєте опір дотику задньої стінки глотки.
 3. Виконуйте обертальні рухи тампоном всередині протягом декількох s (с)** для того, щоб тампон просякнув секретом.
 4. Повільно обертаючи, дістаньте тампон з носової порожнини.

Примітка:

тестування слід виконувати якомога швидше після забору зразку. Якщо виконати тестування негайно неможливо, слід помістити тампон зі зразком в суху, стерильну та щільно закриту пробірку для зберігання. Такий зразок може зберігатись протягом 8 h (год) при кімнатній температурі та 24 h (год) при 2-8°C.

Підготовка зразка

5.Відкрутіть кришечку пробірки з буфером.
6.Вставте стерильний тампон в пробірку з буфером. Обертайте тампон приблизно протягом 10 s (с), одночасно притискаючи тампон до внутрішньої стінки пробірки.
7.Видаліть тампон, стискаючи стінки пробірки для того, щоб отримати максимальну кількість рідини з тампону.
8.Закрийте пробірку кришечкою.

Процедура тестування

 1. Приготуйте всі необхідні для тестування матеріали: годинник, тест-касету, стерильний тампон, пробірку з буфером та зразком. Доведіть їх до кімнатної температури.
 2. Відкрийте запаяний пакет, дістаньте тест-касету з упаковки і використайте протягом 1 h (год). Найкращий результат можна отримати, якщо провести тестування одразу після відкриття упаковки.
 3. Покладіть тест-касету на чисту та рівну поверхню.
 4. Відкрутіть верхівку кришечки пробірки зі зразком, переверніть її та внесіть 3 краплі отриманої суміші у віконце касети, позначене літерою (S). Почніть відлік часу.
 5. Облік результату проведіть через 15 min (хв). Не беріть до уваги результати тестування пізніше, ніж через 20 min (хв).

Облік результату

Позитивний:*** з'являються дві кольорові лінії. Одна кольорова лінія повинна з'явитися в контрольній зоні (C), а
інша – в тестовій (T). Позитивний результат вказує на наявність антигенів коронавірусу у зразку.

***Примітка: інтенсивність забарвлення ліній в тестовій зоні може змінюватися в залежності від концентрації антигенів коронавірусу у зразку. Тому поява кольорової лінії будь-якої інтенсивності в тестовій зоні повинна розглядатися як позитивний результат.
Негативний: одна кольорова лінія з'являється в контрольній зоні (C). Лінія в тестовій зоні відсутня.
Недійсний: контрольна лінія не з′являється. Причиною може бути недостатня кількість досліджуваного зразка, недотримання процедури тестування, термінів придатності та умов зберігання швидких тестів. При отриманні недійсного результату тестування необхідно повторити дослідження з використанням іншої тест-касети.

Обмеження

1. Швидкий тест Cito Test Covid-19 Ag необхідно використовувати тільки для виявлення антигенів вірусу SARS-CoV-2 у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. За допомогою тесту не можна визначити ні кількісний вміст, ні ступінь підвищення концентрації антигенів вірусу SARS-CoV-2 у зразку.
2. Позитивний результат тесту вказує лише на наявність антигенів SARS-CoV-2 у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для постановки діагнозу коронавірусної інфекції. Після тестування з отриманими результатами слід звернутися до лікаря. Остаточний діагноз повинен бути встановлений лікарем після проведених клінічних та додаткових лабораторних досліджень.
3. У разі, коли результат тесту негативний, а симптоми COVID-19 присутні, рекомендується повторити тестування через декілька днів або провести тестування методом ПЛР.
4. Негативний результат тестування не виключає інфікування коронавірусом, особливо контактних осіб. Слід розглянути можливість подальшого тестування методом ПЛР.
5. Негативний результат тестування можливий у випадку наявності у зразку антигенів коронавірусу у концентрації, нижчій за межу виявлення тесту.
6. Надлишок крові або слизу у зразку може призвести до отримання хибних результатів.

* d - доба
** s – секунда

Умови зберігання і транспортування

Тест можна зберігати і транспортувати при температурі 2-30°C. Тест зберігає стабільність до моменту закінчення терміну придатності, що вказаний на запаяному пакеті. Тест повинен знаходитись у запаяному пакеті аж до моменту використання. Не заморожувати. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності тесту становить 24 місяці.

Відгуки користувачів

5.0
4 відгуки
5 зірок
100% (4)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Дарья
  31.03.21
  При первых симптомах болезни купила в аптеке. В инструкции все подробно расписано. Тест был положительный. Через 2 дня сделала в лаборатории тест плр - так же был позитивный результат. Так что рекомендую)
 2. Марина
  25.12.20
  Рекомендую. При симптомах Covid показал положительный результат. Делали на третий день болезни. Работает как ПЦР - отбирается анализ из носоглотки специальной палочкой. Палочка и тест-касета в герметичных упаковках. В аптеке на 20 грн дороже, чем при заказе онлайн.
 3. Світлана
  17.11.20
  Отлично работает и легко сделать самому дома или на работе. Не надо стоять в очереди в лабораторию. Фото можно отправить по телефону врачу.
 4. Игорь
  04.11.20
  Взял этот тест -
  внутри есть палка для мазка из носа
  Активатор и экспресс тест
  Все как в лаборатории пцр полностью одинаковый
  Через 15 минут тест показал результат - отрицательный
  Удобно колоть палец не нужно
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку