у світі серед препаратів для печінки
Ессенціалє Форте Н
Ми перебуваємо в середовищі, що діє на нас далеко не найсприятливіше. Живемо в містах, в яких дихаємо забрудненим повітрям. Працюємо з постійним перенавантаженням, а іноді у стресовому стані. Доволі рідко харчуємося чимось корисним. Мало рухаємося, адже сидимо у транспорті, сидимо перед комп'ютером, навіть з чашечкою кави або чогось міцнішого ми теж сидимо. Всі ці чинники негативно впливають на нашу печінку1.
№1
*
*За обсягом продажів у грошовому еквіваленті (за цінами від виробника), згідно даних Глобальної бази безрецептурних засобів Nicholas Hall (Ніколас Холл), DB6 (до бази входять препарати для печінки та жовчного), за 2018 рік, яка включає 63 кріїни світу.
Роль печінки в організмі
Печінка – один із найважливіших органів у нашому організмі.
Вона виконує близько 500 функцій, основними з яких є:
Синтез компонентів крові2
Зниження апетиту
Відчуття переповнення в животі після їжі
Здуття живота
Важкість у правому підребер'ї
Нудота
Гіркий присмак у роті3-4
Печінка не має нервових закінчень. Саме тому вона не болить. Тож звертайте увагу на
симптоми, які можуть вказати на проблеми, пов'язані зі станом вашої печінки:

Знешкодження та вивід небезпечних хімічних речовин
Синтез колагену – це основа для всіх сполучних тканин в організмі
Ессенціальні фосфоліпіди®
Клітини печінки, як і будь-які інші в організмі людини, оточені мембраною. До її складу входять особливі елементи – фосфоліпіди. Без них неможлива нормальна робота печінки. Руйнування цієї оболонки відбувається під впливом зовнішніх чинників, що призводить до загибелі клітин.Тоді за справу беруться
спеціальні ессенціальні фосфоліпіди, які вбудовуються в пошкоджені ділянки мембрани, що відновлює клітини та сприяє працездатності печінки5. Проте самостійно ми не виробляємо ессенціальні фосфоліпіди. Вони потрапляють в організм із їжею. Однак при захворюваннях печінки нам необхідно більше ессенціальних фосфоліпідів. Природних методів постачання недостатньо. Тому призначаються медичні препарати.
Ессенціалє® форте Н має дуже ґрунтовну доказову базу, що налічує вже понад двісті міжнародних досліджень, які підтверджують ефективність препарату та його високий рівень безпеки6.
Печінка відновлюється на клітинному рівні. І цей процес доволі тривалий. Згадайте, скільки загоюється звичайна
подряпина. Саме тому для досягнення гарного результату необхідно пройти повний курс лікування, що підтверджується данними клінічних досліджень
Всередині капсули Ессенціалє® форте Н міститься пастоподібна речовина, консистенція якої нагадує мед. Саме ця речовина з'явиться, якщо натиснути на розкриту капсулу. Основним складником цієї речовини є Ессенціальні фосфоліпіди®1
В Україну Ессенціалє® форте Н постачають з ЄС. Заводи, які виготовляють препарат, розташовані в Німеччині та Польщі7
01
02
03
04
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов'язково ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату Ессенціалє® форте Н та проконсультуватися з лікарем.Інструкція для медичного застосування препарату Ессенціалє® форте Н, капсули по 300 мг. Р.П. № UA/8682/01/01. Наказ МОЗ України №1504 від 16.08.2018.SAUA.PCH.20.04.0342
1. 120381. Радченко В.Г., Шабров А.В., Зинов'єва Е.Н. Основи клінічної гепатології. Захворювання печінки та біліарної системи. - СПб .: «Видавництво« Діалект »; М .: «Видавництво БІНОМ», 2005. - 864 с. стор 26-29.
2. ВООЗ. Вирусный гепатит. https://www.who.int/hiv/topics/hepatitis/hepatitis... Дата просмотра: 11.01.2020
3. Степанов Ю.М. Результати обсерваційного перехресного дослідження PRELID 2 (2015–2016). Частина 1. Поширеність неалкогольної жирової хвороби печінки, характеристика супутньої патології, метаболічного синдрому та його окремих критеріїв у пацієнтів, які звертаються до терапевтів і гастроентерологів в Україні // Гастроэнтерология. - 2019. - Том 53, №1.
4. Степанов Ю.М. Результати обсерваційного перехресного дослідження PRELID 2(2015–2016). Частина 2. Фактори ризику неалкогольної жирової хвороби печінки й методи лікування хвороби в пацієнтів, які звертаються до терапевтів і гастроентерологів в Україні.
5. Gundermann KJ et al. Activity of essential phospholipids (EPL) from soybean in liver diseases // Pharmacol Rep. - 2011. - № 63(3). – Р. 643-59.
6. Інструкція до медичного застосування препарату Ессенціалє® форте Н, капс. 300 мг.№30 Р.П. № UA/8682/01/01 Наказ МОЗ України № 1504 від 16.08.2018
7. Gundermann KJ et al. Activity of essential phospholipids (EPL) from soybean in liver diseases // Pharmacol Rep. - 2011. - № 63(3). – Р. 643-59.