Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Реніцид таблетки зі смаком м'яти №20
59,90 ₴

Інструкція до препарату Реніцид таблетки зі смаком м'яти №20

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 19.10.2023
Провірено
Інструкція

Реніцид таблетки зі смаком м'яти

Реніцід - це комбінація двох антацидів - кальцію карбонату і магнію карбонату (СaCO4-526 mg, MgCO4-176 mg).

  • Діє місцево, нейтралізуючи кислоту шлунка.
  • Не залежить від системного всмоктування.
  • Кальцію карбонат має тривалу і сильну нейтралізуючу активність.
  • Ефект посилюється за рахунок магнію карбонату, також володіє потужною нейтралізуючою активністю.

Реніцід - швидко, надійно, смачно.

Дорослим і дітям з 12 років.

За даними статистики, у 50% дорослого населення печія виникає принаймні раз на місяць. Однак спеціалісти не без причин думають, що насправді це вкрай неприємне відчуття епізодично доводиться відчувати практично кожній людині.

Що таке печія?
Печія – це відчуття дискомфорту та печіння, яке підіймається із підшлункової області до горла та супроводжується неприємним різким, кислим присмаком в ротовій порожнині. Напад печії може продовжуватись від декількох хвилин до декількох годин.
Пацієнтів, які страждають від печії, можна поділити на дві групи. Перша – це особи з хронічним захворюванням травного тракту (хронічний гастрит з підвищеною кислотністю, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки та ін).

Ефективне усунення печії у таких осіб буде залежати від лікування основного захворювання. До другої групи відносять осіб, печія у яких виникає внаслідок впливу зовнішніх факторів. Частіше всього це: нераціональне харчування, приймання їжі «на ходу», переїдання, певна їда (гостра, пряна, жирна, алкоголь, кава, цитрусові, помідори, шоколад), зміна звичайного мінерального складу питної води. Також виникненню печії сприяє незручний та тісний одяг, який чинить тиск на шлунок, стрес, паління цигарок, надлишкова вага, деякі ліки.

Як позбутися печії?
Для того, щоб позбутися епізодичної печії, може бути достатньо скорегувати раціон харчування та змінити спосіб життя. Виключіть з раціону продукти, які викликають печію, їжте більше їжі з високим вмістом білків та низьким вмістом жирів. Не переїдайте, намагайтесь харчуватись часто та дрібно, при цьому краще приймати їду не пізніше ніж за 2 години до сну. Якщо печія виникає в нічний час, то рекомендується підняти узголів'я ліжка на 15-20 см. Спробуйте схуднути, якщо маєте надлишкову вагу. Не носіть тісний одяг та не перетягуйте талію ременем. Якщо печія пов'язана з палінням, то від цієї шкідливої звички краще відмовитись.

Для полегшення стану при печії та ефективного усунення існують зручні, швидкі та безпечні препарати, які мають бути завжди під рукою. Найбільш популярними являються засоби, що містять в складі комбінацію натуральних компонентів – кальцію карбонат та магнію карбонат. Кальцій та магній – природні елементи організму людини, необхідні для здоров'я. Кальцію карбонат забезпечує неперевершену легкість в усуненні печії та надлишку соляної кислоти, а також швидкість настання ефекту. Крім того, він посилює фізіологічний захист слизової оболонки шлунку. Магнію карбонат володіє більш тривалим ефектом. Поєднання дії цих компонентів забезпечує швидке досягнення тривалого ефекту.

Пам'ятайте! Якщо біль за грудиною іррадіює в ліву руку, має стискаючий характер, не пов’язана з харчуванням, не зменшується при прийомі антацидів, усувається прийомом нітрогліцерину або валідолу, можливо – це нетипові прояви ішемічної хвороби серця. Терміново зверніться до лікаря!

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку