КРАСА, ДОГЛЯД, ЗДОРОВ'Я, ГАРМОНІЯ І БАЛАНС
#be BABARIA
Популярний іспанський бренд косметики в Україні. Ефективні безпечні засоби. Якісні екологічно чисті інгредієнти. 100% веган
ДОГЛЯД З ОЛІЄЮ НАСІННЯ КАНАБІСУ
КРЕМ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ
ПРОДУКТИ З АЛОЄ ВЕРА
Продукти виробляються з екологічно чистих інгредієнтів, роль консервантів виконують також натуральні речовини. Косметика не тестується на тваринах, вона не шкідлива для коралів та інших морських жителів. Виробництво не дає шкідливих викидів в атмосферу і не псує грунт.
BABARIA,
З ЛЮБОВ'Ю ДО ВСЬОГО ЖИВОГО
Косметику BABARIA обожнюють не тільки іспанці. Зараз продукція бренду продається у 80 країнах на всіх континентах. А відтепер і в Україні. Покупці обирають BABARIA за якість, безпеку, приємну ціну та великі “сімейні” об'єми засобів.
ЛІДЕР РИНКУ ІСПАНІЇ
Бренд BABARIA з'явився в 1981 році. Продукція виробляється недалеко від Валенсії, на узбережжі Середземного моря. Бабарія дбає про вас, розробляючи нові косметичні формули для особистого догляду. Бабарія вибираємо ефективні, якісні та екологічно чисті активні компоненти, які використовує у засобах для обличчя, тіла та волосся.
ІННОВАЦІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО
Лабораторія Babaria першою в Іспанії отримала престижний сертифікат GMP (Належна Виробнича Практика), що підтверджує якість інгредієнтів і рівень виробництва. Виробництво обладнане за останнім словом техніки, щоб забезпечити відповідність специфікаціям всіх продуктів, які виробляє Бабарія.
СУЧАСНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Безпека продукції та умов виробництва
Найвищі стандарти контролю якості продукції
Широкий асортимент косметики для обличчя, тіла, волосся
Демократична ціна та великі об'єми упаковок
100% Vegan, cruelty free, eco-friendly
Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3