Мамалак капли 15 мл

КОД: 233080
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

  Мамалак капли 15 мл

  264,24 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
 2. Доставка
  • Доставка Курьером
  • Самовывоз
  • Доставка Новой почтой
  При сумме заказа от 200 грн. доставка осуществляется бесплатно
  Смотреть города бесплатной доставки
  • Киев
  • Одесса
  • Харьков
  • Днепр
  • Львов
  • Ивано-Франковск
  • Винница
  • Запорожье
  • Кременчуг
  • Кривой Рог
  • Тернополь
  Оплата
  Наличными, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам доверяют
  • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
  • 100% товаров сертифицированы
  • Срочная доставка по Украине за 24 часа
  • Работаем без выходных • add.ua-Мамалак капли 15 мл-01
264,24 грн.

Доступность: Есть в наличии

Повтор заказа
Заказывать каждый:
Количество
Заказать в 1 клик
 • Производитель: Нет
 • Форма товара: Капли
Инструкция

МАМАЛАК
Дієтична добавка, краплі по 15 мл. Безпечно з народження

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до основного раціону харчування може бути використана як джерело ферменту лактази при несприйнятливості молока, яка обумовлена недостатністю лактази (при годуванні немовлят з моменту народження до 4 місяців).

Для перорального застосування разом з молоком матері або з дитячою харчовою сумішшю.

Склад: 1 пляшка (15 мл) містить: активний інгредієнт: лактазу - 2,25 мл та допоміжні речовини: очищену воду - 9,68 мл, гліцерин - 3,08 мл, хлорид калію - 140 мг.
1 мл крапельного розчину містить - лактази 3000 ALU.
Без ГМО.

Малюкові кишкові коліки
Приблизно 70% немовлят мають кишкові коліки. Як правило, вони характеризуються нападами дратівливості, неспокою, крику, які починаються і припиняються без очевидної причини. Під час колік малюк починає сильно плакати, підтягує ніжки до животика і стискає кулачки.
Коли епізоди плачу тривають протягом 3-х і більше годин на день, не менше 3-х діб на тиждень протягом 3-х тижнів підряд (правило трьох) у малюка найвірогідніше кишкові коліки.
Коли дитину турбують коліки і вона годинами плаче- це стає причиною неспокою батьків і повністю змінює спокійне і щасливе сімейне життя.

Діагностика кишкових колік
• Коліки зазвичай вперше проявляються на 3-4 тижні життя немовляти і тривають до 3-4 місячного віку.
• Напади болю в животі виникають раптово, під час або відразу після годування, повторюються багато разів протягом доби, посилюючись до вечора.
• Період плачу, як правило,триває впродовж 2-3 годин і немовля важко заспокоїти.
• Тривалий плач може супроводжуватися почервонінням обличчя або блідістю носо-губного трикутника.
• Може спостерігатись здуття кишечнику, іноді виникають закрепи.

Причини виникнення кишкових колік
Основною причиною малюкових кишкових колік є «незрілість» ферментативних систем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази, яка розщеплює молочний цукор (лактозу). Іншими причинами можуть бути заковтування повітря малюком під час годування, споживання матір'ю деяких видів харчових продуктів, що можуть спровокувати виникнення кишкових колік, дискомфорт і стрес.

Що таке лактазна недостатність?
Лактоза (молочний цукор) – це першооснова цукру в усіх типах молока, що складається з двох молекул: глюкози і галактози. Глюкоза є основним джерелом енергії для дитини, а галактоза необхідна для синтезу галактоцереброзидів, необхідних для нормального розвитку головного мозку і сітківки ока в перші місяці життя дитини. Для всмоктування цих молекул у кишечнику, лактоза повинна бути попередньо розщеплена (гідролізована) ферментом під назвою лактаза, який виробляється ворсинками тонкого кишечника.
Коли цей фермент відсутній або виробляється в недостатній кількості, лактоза не гідролізується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатності, як її описують в літературі, яка проявляється клінікою кишкових колік.
Лактазна недостатність є поширеною, але зазвичай тимчасовою (до 3-4 місяців) проблемою у немовлят в зв’язку з недостатнім виробленням лактази на протязі перших кількох місяців життя. Нерозщеплена лактоза (молочний цукор) поступає в товстий кишечник і під впливом існуючих бактерій починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишечнику дитини, що призводить до метеоризму і здуття живота. Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати порушення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого виникають спазми і біль.
Тиск, що створюється надлишком нерозщепленої лактози, викликає секрецію (приплив) води в кишечник, що проявляється діареєю. Якщо втрату рідини з діареєю не компенсувати, може виникнути зневоднення організму дитини.

Як вирішити проблему?
Якщо мати годує дитину грудьми, вона повинна зменшити або навіть відмовитися
від певних продуктів харчування, які можуть спровокувати або посилити кишкові коліки у немовляти. З цієї причини необхідно зменшити вживання таких продуктів, як: капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава та ін.
Необхідно правильно прикладати немовля до грудей, в спокійній та зручній обстановці.
Якщо коліки виникають через зменшене вироблення ферменту лактази (лактазну недостатність), то почуття дискомфорту у немовляти зникає або значно зменшується після застосування ферменту лактази, який застосовується перед кожним прикладанням дитини до грудей або годуванням сумішами.
Недоношені діти та діти з низькою вагою мають більш високу схильність до розвитку такого виду колік. Таким дітям потрібно більше часу, поки вони зможуть засвоювати лактозу, оскільки цей процес багато в чому залежить від розвитку кишечнику і його нормальної мікрофлори. До цього часу рекомендовано застосовувати фермент лактази.

Характеристика Мамалак
• Містить високоактивний фермент лактази рослинного походження.
• Стійкий в кислому середовищі шлунка.
• Зберігає свою активність при великих коливаннях рН.
• З 15 мл можна приготувати 37 порцій з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.

Чому Мамалак?
Тому що фермент лактази полегшує гідроліз лактози і тим самим усуває основну причину виникнення малюкових кишкових колік. Таким чином, Мамалак потрібно використовувати при грудному вигодовуванні та годуванні дитини молочними сумішами.

Коли використовувати Мамалак?
Мамалак повинен використовуватись під час кожного годування немовляти впродовж перших 3-4 місяців життя. Після цього періоду фермент лактази зазвичай починає вироблятися у достатній кількості і необхідно поступово відмовитись від прийому Мамалака.
Ми пропонуємо Вам зменшувати рекомендовану дозу в два рази під час кожного годування, після чого поперемінно використовувати з кожним прийомом їжі, поки не буде використовуватись лише один раз на день, перш ніж повністю відмовитись від Мамалака. Якщо в процесі відмови від Мамалака у немовляти неприємні відчуття не проходять або повертаються, рекомендовано повернутися до початкової схеми прийому.

Перед застосуванням необхідно порадитись з лікарем.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.

Як правильно вживати Мамалак?
При грудному вигодовуванні:
• Дотримуючись таблиці дозування, накапати відповідну кількість крапель Мамалак на попередньо стерилізовану ложку і давати немовляті перед кожним годуванням.
• Продовжувати грудне вигодовування в звичайному режимі.

При годуванні молочними сумішами:
• Ретельно приготувати дитяче харчування відповідно до інструкції виробника.
• Дотримуючись таблиці дозування, додати краплі Мамалак до молока або харчової суміші.

Таблиця дозування є орієнтовною. У виняткових випадках, коли немовля відчуває значний дискомфорт, використання Мамалак може бути індивідуально збільшене.

Рекомендоване дозування:

Для немовлят віком Кількість молока за один прийом їжі Кількість крапель за один прийом їжі Кількість лактази за один прийом їжі
0-2 тижні 60-90 мл 5 крапель* 750 ALU
3-4 тижні 120 мл 6 крапель 900 ALU
1-2 місяці 150 мл 8 крапель 1200 ALU
3-4 місяці 180 мл 9 крапель 1350 ALU
Для жінок, які годують немовлят груддю 200 мл 10 крапель 1500 ALU

 * 1 крапля містить 150 ALU. 1 ALU = 0,333 мкл

Примітки
Оскільки Мамалак є ферментом, він руйнується під впливом високої температури, тому його не можна додавати у гаряче.
Чітко дотримуватись інструкцій, що містяться в цьому листку-вкладиші.
Якщо кишкові коліки не проходять, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання та термін придатності
Зберігати у сухому і прохолодному місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Строк придатності - 4 роки. Розчин придатний до використання впродовж 4-х тижнів після першого відкриття пляшки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на коробці.

Пакування
Краплі по 15 мл у скляних пляшках № 1 у коробці з картону.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Количество в упаковке Н/Д
Бренд Нет
Производитель Нет
Серия Нет
Форма товара Капли
код мориона 303130
Отзывы
Напишите ваш отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

 1. Еріка
  2 июня 2016 г.
  некачественная упаковка
  Купили флакон, к самому лекарству нету вопросов, но упаковка как не брать пипеткой все время жирная, положили в сумку вертикально половина пролито!как кришку не закрить все протикает, она прокручиваеться, а стоит оно не копейки
 2. Тато
  17 ноября 2015 г.
  Супер
  Препарат на правду швидко і якісно вирішив проблему колік у мого сина, що правда я його знайшов тільки тут
 3. Аня
  21 августа 2015 г.
  Очень хороший препарат
  Посоветовала подруга, когда начались колики я конечно стойко держалась что не нужна химия ребенку, потом когда педиатр сказала что при этом (не расщепление молочка) страдают глаза и мозг по мимо просто болей в животе, начала добавлять мамалак (фермент - не химия) и у нас на 3-й день счастливый ребенок стал)) Главное не пропускать - иначе сразу эффект теряется...
ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ