Соритмик таб 0,16мг №20

КОД: 115954
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

  Соритмик таб 0,16мг №20

  110,35 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
 2. Доставка
  • Доставка Курьером
  • Самовывоз
  • Доставка Новой почтой
  При сумме заказа от 200 грн. доставка осуществляется бесплатно
  Смотреть города бесплатной доставки
  • Киев
  • Одесса
  • Харьков
  • Днепр
  • Львов
  • Ивано-Франковск
  • Винница
  • Запорожье
  • Кременчуг
  • Кривой Рог
  • Тернополь
  Оплата
  Наличными, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам доверяют
  • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
  • 100% товаров сертифицированы
  • Срочная доставка по Украине за 24 часа
  • Работаем без выходных • add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Соритмик таб 0,16мг №20-01
110,35 грн.

Доступность: Есть в наличии

Повтор заказа
Заказывать каждый:
Количество
Заказать в 1 клик
 • Производитель: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
 • Форма товара: Таблетки
 • Регистрационное удостоверение: UA/4543/01/01
Инструкция

Найкращі результати в клінічних дослідженнях. Доведена відсутність відмінностей від препарату порівняння.

Загальна характеристика

:міжнародна та хімічна назви: sotalol (соталол); N-[4-[1-гідрокси-2-[(1-метилетил)-аміно] етил]феніл]метансульфонамід;
основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою білого або майже білого кольору. На поверхні таблетки допускається мармуровість; склад: 1 таблетка містить соталолу гідрохлориду 0 16 г (160 мг);допоміжні речовини: лактози моногідрат крохмаль картопляний целюлоза мікрокристалічна повідон натрію крохмаль гліколят магнію стеарат.

Форма випуску.

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

. Неселективні блокатори ?-адренорецепторів. Соталол. Код ATC С07A А07.

Фармакологічні властивості

. Фармакодинаміка. Соталол має сполучений механізм антиарит-мічної дії: є неселективним ?1-?2-адреноблокатором які належать до антиаритміків II класу і у той же час у відносно високих дозах блокує ?+-канали що дає змогу відносити його до анти-аритміків III класу. Як й інші ?-адреноблокатори знижує частоту і силу серцевих скорочень уповільнює атріовентрикулярну провідність послаблює активність реніну плазми. Разом з цим подібно до антиаритміків III класу (аміодарон та ін.) блокує калієвий струм уповільненого ви-прямлення збільшує тривалість потенціалу дії з подовженням ефективного і абсолютного ре-фрактерних періодів в усіх ділянках провідної системи серця. Не має внутрішньої симпатоміме-тичної і мембраностабілізуючої активності.
Антиаритмічна дія проявляється через 1 годину після внутрішнього застосування досягаючи максимуму через 2 5 4 години і триває 24 години.Зі збільшенням дози може проявити проаритмогенну дію з підвищенням ризику розвитку арит-мій.Фармакокінетика. При пероральному застосуванні швидко і повністю абсорбується у шлунко-во-кишковому тракті. Біодоступність становить близько 90% прийом їжі особливо молочних продуктів зменшує біодоступність препарату на 18 20% але не потребує спеціальної зміни до-зи. Антациди практично не впливають на абсорбцію препарату. Максимальна концентрація до-сягається через 2 4 години рівноважна концентрація в крові досягається після 5 6 прийомів (упродовж 2 3 діб). При пероральному застосуванні в діапазоні доз від 80 до 640 мг концентра-ція соталолу в плазмі прямо залежить від дози. Не зв"язується з білками крові практично не ме-таболізується в печінці (менше 1%). Проникає крізь плацентарний бар"єр і виділяється з груд-ним молоком погано проникає крізь гематоенцефалічний бар"єр. Виводиться з організму пере-важно нирками в незмінному вигляді. Прийом алкоголю не впливає на кліренс препарату. Пері-од напіввиведення в осіб без ниркової недостатності становить близько 15 годин у осіб літньо-го віку дещо збільшується. При нирковій недостатності період напіввиведення зворотно про-порційний зменшенню швидкості клубочкової фільтрації і може сягати 48 годин що потребує збільшення інтервалу між прийомами та зниження дози. При захворюваннях печінки фармако-кінетика соталолу практично не змінюється.

Показання для застосування

. Шлуночкові аритмії суправентрикулярні тахікардії (пароксиз-мальні форми); AV реципрокні тахікардії при аномаліях провідної системи серця (синдром WPW дисоціації AV вузла); профілактика пароксизмів мерехтіння і тріпотіння передсердь.

Спосіб застосування та дози

. Дорослим внутрішньо перед їдою не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.
При суправентрикулярних аритміях по 1/2 таблетки (80 мг) 2 рази на добу підтримуюча доза становить 160 320 мг на добу у 2 3 прийоми. При шлуночкових аритміях 80 160 мг 2-3 рази на добу.Максимальна добова доза 480 мг.На фоні ниркової недостатності необхідно збільшити інтервал між прийомами і знизити дозу: при кліренсі креатиніну більше 60 мл/хв кожні 12 годин 30 60 мл/хв кожні 24 години 10 30 мл/хв кожні 36 48 годин у половинній дозі менше 10 мл/хв дозу зменшити у 4 рази і приймати з індивідуально підібраними інтервалами.

Побічна дія

. З боку серцево-судинної системи: брадикардія артеріальна гіпотензія проаритмі-чний ефект (у т. ч. аритмії типу пірует ) AV блокада подовження інтервалу QT серцева не-достатність порушення периферичного кровообігу.
З боку центральної і периферичної нервової системи: запаморочення головний біль астенія стомлюваність дратівливість депресія сонливість парестезії порушення сну депресія рідко порушення гостроти зору запалення роговиці і кон"юнктиви зменшення сльозовиділення.З боку респіраторної системи: диспноє біль у грудній клітці бронхоспазм (особливо при по-рушенні легеневої вентиляції).З боку шлунково-кишкового тракту: нудота блювання диспепсія діарея сухість у роті аноре-ксія.З боку опорно-рухового апарату: м"язова слабкість судоми.З боку сечостатевої системи: периферичні набряки зниження лібідо.Алергічні реакції: рідко шкірний висип свербіж псоріазоформний дерматоз.Інші: алопеція пруриго підвищення рівня тригліцеридів гіпоглікемія (більш імовірно у пацієн-тів хворих на цукровий діабет).

Протипоказання

. Хронічна серцева недостатність IIб III стадії AV блокада II III ступеня си-ноатріальна блокада синдром слабкості синусового вузла кардіогенний шок виражена артері-альна гіпотензія подовження інтервалу QT синусова брадикардія (менше 50 уд/хв) гострий інфаркт міокарда виражені порушення периферичного кровообігу гіпокаліємія метаболічний ацидоз набряк гортані тяжкий алергічний риніт міастенія дитячий вік до 15 років вагітність період лактації підвищена чутливість до компонентів препарату і сульфаніламідів.

Передозування

. Симптоми: артеріальна гіпотензія слабкість мідріаз втрата свідомості гене-ралізовані міоклонічні судоми бронхоспазм брадикардія (з асистолією) атипічна шлуночкова тахікардія симптоми кардіогенного чи гіповолемічного шоку серцева недостатність гіпогліке-мія.
Лікування: промивання шлунка прийом активованого вугілля підтримуюча та симптоматична терапія: атропін (при неефективності ізопротеренол) глюкагон допамін селективні ?-адреноміметики (ізопреналін) епінефрин. Можливе проведення діалізу. Контролюють артеріа-льний тиск підтримують водно-електролітний баланс. Специфічного антидоту не існує.

Особливості застосування

. Перед призначенням препарату необхідно відмінити інші антиари-тмічні засоби перерва в лікуванні повинна становити не менше 2 3 періодів напіввиведення останніх. Після аміодарону соталол можна застосовувати лише після нормалізації інтервалу QT.
Найбільша імовірність аритмогенної дії відзначається на початку лікування і при кожному збі-льшенні дози тому її слід збільшувати поступово з інтервалом 2 3 доби.У пацієнтів з обструктивними захворюваннями дихальних шляхів утрудненим диханням гіпо-тензією брадикардією а також у пацієнтів літнього віку призначення препарату за умови рете-льної оцінки співвідношення користі та ризику.Відміну препарату проводять поступово знижуючи дозу упродовж 1 2 тижнів під контролем артеріального тиску і частоти серцевих скорочень тому що при раптовій відміні блокаторів ?-адренорецепторів спостерігається синдром відміни різного ступеня вираженості (аритмії під-вищення артеріального тиску підсилення нападів стенокардії). Для лікування хворих з тяжкою формою феохромоцитоми препарат застосовують лише у спо-лученні з блокаторами ?-адренорецепторів.У пацієнтів що мають в анамнезі відомості про тяжкі алергічні реакції а також у пацієнтів що отримують десенсибілізуючу терапію соталол застосовують з обережністю тому що послаб-лення адренергічної реактивності в період лікування соталолом може сприяти більш тяжкому перебігу алергічних реакцій. На фоні обтяжливого алергологічного анамнезу можливе підси-лення виразності реакції гіперчутливості та відсутність лікувального ефекту від звичайних доз епінефрину.У процесі терапії обов"язковим є моніторинг артеріального тиску частоти серцевих скорочень інтервалу QT (при його подовженні більше 350 мс застосування препарату припиняють) та ди-хання необхідний також періодичний контроль картини периферичної крові. При цукровому діабеті необхідний контроль рівня глюкози в крові бо застосування блокаторів ?-адренорецепторів може маскувати симптоми гіпоглікемії і потенціювати дію антидіабетичних засобів. При прийомі на фоні діуретичних препаратів необхідно контролювати вміст глюкози і калію в плазмі. При необхідності проведення оперативного втручання препарат слід відмінити за декілька днів до проведення наркозу або застосовувати анестезуючі засоби з мінімальним негативним інот-ропним ефектом.В період лікування слід утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій (керування транспортними засобами механізмами і тощо).На час терапії рекомендується виключити прийом алкоголю у зв"язку з імовірністю розвитку ортостатичної гіпотензії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

. Слід уникати одночасного застосування препара-ту з блокаторами кальцієвих каналів (верапаміл дилтіазем ніфедипін та ін.) у зв"язку з небез-пекою вираженого зниження артеріального тиску в результаті погіршення скоротливості міока-рда.
Серцеві глікозиди резерпін ?-метилдопа клонідин гуанфацин потенціюють негативний хро-нотропний ефект соталолу та гальмування внутрішньосерцевої провідності; антагоністи каль-цію блокаду ?-адренорецепторів; аміодарон ризик аритмій; похідні сульфонілсечовини гіпоглікемію; хінолони збільшують біодоступність.Гіпотензивні засоби етанол трициклічні антидепресанти барбітурати діуретики похідні фе-нотіазину наркотичні аналгетики галоперидол а також периферичні вазодилятатори потенці-юють гіпотензивну дію препарату.Діуретики (фуросемід гідрохлортіазид) можуть спровокувати виникнення аритмії спричиненої гіпокаліємією.Застосування засобів для інгаляційного наркозу а також тубокурарину на фоні прийому препа-рату підвищує ризик пригнічення функції міокарда і розвитку артеріальної гіпотензії.При одночасному застосуванні з інгібіторами моноаміноксидази і норепінефрином можливе рі-зке підвищення артеріального тиску.Препарат послаблює ефект теофіліну і дію ?2-адреноміметиків. Підвищує рівень флекаініду і лідокаїну в плазмі.Призначення інсуліну або пероральних протидіабетичних засобів особливо при фізичному на-вантаженні може призвести до підсилення гіпоглікемії і прояву її симптомів (підвищена пітли-вість прискорений пульс тремор). При цукровому діабеті необхідна корекція доз інсуліну і/або гіпоглікемічних препаратів.

Умови та термін зберігання

. У сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ?С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності 2 роки.

Умови відпуску

. За рецептом.

Упаковка

. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.

Виробник

. ПАТ "Київський вітамінний завод".
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Количество в упаковке 20
Форма товара Таблетки
Производитель Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
Регистрационное удостоверение UA/4543/01/01
Главный медикамент Соритмик
код мориона 84181
Отзывы
Напишите ваш отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Скачать полную инструкцию
ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ