Соритмик таб 0,16мг №20

КОД: 115954
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

   Соритмик таб 0,16мг №20

   89,33 грн.

   Доступность: Есть в наличии

   Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
  • Нам доверяют
   • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
   • 100% товаров сертифицированы
   • Срочная доставка по Украине за 24 часа
   • Работаем без выходных
   Доставка
   • Доставка Курьером
   • Самовывоз
   • Доставка Новой почтой
   При сумме заказа от 100грн. доставка осуществляется бесплатно
   Смотреть города бесплатной доставки
   • Киев
   • Одесса
   • Харьков
   • Днепр
   • Львов
   • Ивано-Франковск
   • Винница
   • Запорожье
   • Кременчуг
   • Кривой Рог
   • Тернополь
   Оплата
   Наличными, Visa, MasterCard, Maestro


  • add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Соритмик таб 0,16мг №20-01
  89,33 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Заказать в 1 клик
  • Главный медикамент: Соритмик
  • Производитель: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  • Форма товара: Таблетки
  Инструкция

  Соритмік

  Найкращі результати в клінічних дослідженнях. Доведена відсутність відмінностей від препарату порівняння.

  Загальна характеристика
  :міжнародна та хімічна назви: sotalol (соталол); N-[4-[1-гідрокси-2-[(1-метилетил)-аміно] етил]феніл]метансульфонамід;


  основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою, білого або майже білого кольору. На поверхні таблетки допускається мармуровість;

  склад: 1 таблетка містить соталолу гідрохлориду 0,16 г (160 мг);

  допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію крохмаль гліколят, магнію стеарат.

  Форма випуску. Таблетки.

  Фармакотерапевтична група. Неселективні блокатори ?-адренорецепторів. Соталол. Код ATC С07A А07.

  Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Соталол має сполучений механізм антиарит-мічної дії: є неселективним ?1-?2-адреноблокатором, які належать до антиаритміків II класу, і у той же час у відносно високих дозах блокує ?+-канали, що дає змогу відносити його до анти-аритміків III класу. Як й інші ?-адреноблокатори, знижує частоту і силу серцевих скорочень, уповільнює атріовентрикулярну провідність, послаблює активність реніну плазми. Разом з цим, подібно до антиаритміків III класу (аміодарон та ін.), блокує калієвий струм уповільненого ви-прямлення, збільшує тривалість потенціалу дії з подовженням ефективного і абсолютного ре-фрактерних періодів в усіх ділянках провідної системи серця. Не має внутрішньої симпатоміме-тичної і мембраностабілізуючої активності.

  Антиаритмічна дія проявляється через 1 годину після внутрішнього застосування, досягаючи максимуму через 2,5 4 години, і триває 24 години.

  Зі збільшенням дози може проявити проаритмогенну дію з підвищенням ризику розвитку арит-мій.

  Фармакокінетика. При пероральному застосуванні швидко і повністю абсорбується у шлунко-во-кишковому тракті. Біодоступність становить близько 90%, прийом їжі, особливо молочних продуктів, зменшує біодоступність препарату на 18 20%, але не потребує спеціальної зміни до-зи. Антациди практично не впливають на абсорбцію препарату. Максимальна концентрація до-сягається через 2 4 години, рівноважна концентрація в крові досягається після 5 6 прийомів (упродовж 2 3 діб). При пероральному застосуванні в діапазоні доз від 80 до 640 мг концентра-ція соталолу в плазмі прямо залежить від дози. Не зв"язується з білками крові, практично не ме-таболізується в печінці (менше 1%). Проникає крізь плацентарний бар"єр і виділяється з груд-ним молоком, погано проникає крізь гематоенцефалічний бар"єр. Виводиться з організму пере-важно нирками в незмінному вигляді. Прийом алкоголю не впливає на кліренс препарату. Пері-од напіввиведення в осіб без ниркової недостатності становить близько 15 годин, у осіб літньо-го віку дещо збільшується. При нирковій недостатності період напіввиведення зворотно про-порційний зменшенню швидкості клубочкової фільтрації і може сягати 48 годин, що потребує збільшення інтервалу між прийомами та зниження дози. При захворюваннях печінки фармако-кінетика соталолу практично не змінюється.

  Показання для застосування. Шлуночкові аритмії, суправентрикулярні тахікардії (пароксиз-мальні форми); AV реципрокні тахікардії при аномаліях провідної системи серця (синдром WPW, дисоціації AV вузла); профілактика пароксизмів мерехтіння і тріпотіння передсердь.

  Спосіб застосування та дози. Дорослим внутрішньо перед їдою, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

  При суправентрикулярних аритміях по 1/2 таблетки (80 мг) 2 рази на добу, підтримуюча доза становить 160 320 мг на добу у 2 3 прийоми.

  При шлуночкових аритміях 80 160 мг 2-3 рази на добу.

  Максимальна добова доза 480 мг.

  На фоні ниркової недостатності необхідно збільшити інтервал між прийомами і знизити дозу: при кліренсі креатиніну більше 60 мл/хв кожні 12 годин, 30 60 мл/хв кожні 24 години, 10 30 мл/хв кожні 36 48 годин у половинній дозі, менше 10 мл/хв дозу зменшити у 4 рази і приймати з індивідуально підібраними інтервалами.

  Побічна дія. З боку серцево-судинної системи: брадикардія, артеріальна гіпотензія, проаритмі-чний ефект (у т. ч. аритмії типу пірует ), AV блокада, подовження інтервалу QT, серцева не-достатність, порушення периферичного кровообігу.

  З боку центральної і периферичної нервової системи: запаморочення, головний біль, астенія, стомлюваність, дратівливість, депресія, сонливість, парестезії, порушення сну, депресія, рідко порушення гостроти зору, запалення роговиці і кон"юнктиви, зменшення сльозовиділення.

  З боку респіраторної системи: диспноє, біль у грудній клітці, бронхоспазм (особливо при по-рушенні легеневої вентиляції).

  З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, диспепсія, діарея, сухість у роті, аноре-ксія.

  З боку опорно-рухового апарату: м"язова слабкість, судоми.

  З боку сечостатевої системи: периферичні набряки, зниження лібідо.

  Алергічні реакції: рідко шкірний висип, свербіж, псоріазоформний дерматоз.

  Інші: алопеція, пруриго, підвищення рівня тригліцеридів, гіпоглікемія (більш імовірно у пацієн-тів, хворих на цукровий діабет).

  Протипоказання. Хронічна серцева недостатність IIб III стадії, AV блокада II III ступеня, си-ноатріальна блокада, синдром слабкості синусового вузла, кардіогенний шок, виражена артері-альна гіпотензія, подовження інтервалу QT, синусова брадикардія (менше 50 уд/хв), гострий інфаркт міокарда, виражені порушення периферичного кровообігу, гіпокаліємія, метаболічний ацидоз, набряк гортані, тяжкий алергічний риніт, міастенія, дитячий вік до 15 років, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до компонентів препарату і сульфаніламідів.

  Передозування. Симптоми: артеріальна гіпотензія, слабкість, мідріаз, втрата свідомості, гене-ралізовані міоклонічні судоми, бронхоспазм, брадикардія (з асистолією), атипічна шлуночкова тахікардія, симптоми кардіогенного чи гіповолемічного шоку, серцева недостатність, гіпогліке-мія.

  Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, підтримуюча та симптоматична терапія: атропін (при неефективності ізопротеренол), глюкагон, допамін, селективні ?-адреноміметики (ізопреналін), епінефрин. Можливе проведення діалізу. Контролюють артеріа-льний тиск, підтримують водно-електролітний баланс. Специфічного антидоту не існує.

  Особливості застосування. Перед призначенням препарату необхідно відмінити інші антиари-тмічні засоби перерва в лікуванні повинна становити не менше 2 3 періодів напіввиведення останніх. Після аміодарону соталол можна застосовувати лише після нормалізації інтервалу QT.

  Найбільша імовірність аритмогенної дії відзначається на початку лікування і при кожному збі-льшенні дози, тому її слід збільшувати поступово, з інтервалом 2 3 доби.

  У пацієнтів з обструктивними захворюваннями дихальних шляхів, утрудненим диханням, гіпо-тензією, брадикардією, а також у пацієнтів літнього віку призначення препарату за умови рете-льної оцінки співвідношення користі та ризику.

  Відміну препарату проводять поступово, знижуючи дозу упродовж 1 2 тижнів під контролем артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, тому що при раптовій відміні блокаторів ?-адренорецепторів спостерігається синдром відміни різного ступеня вираженості (аритмії, під-вищення артеріального тиску, підсилення нападів стенокардії).

  Для лікування хворих з тяжкою формою феохромоцитоми препарат застосовують лише у спо-лученні з блокаторами ?-адренорецепторів.

  У пацієнтів, що мають в анамнезі відомості про тяжкі алергічні реакції, а також у пацієнтів, що отримують десенсибілізуючу терапію, соталол застосовують з обережністю, тому що послаб-лення адренергічної реактивності в період лікування соталолом може сприяти більш тяжкому перебігу алергічних реакцій. На фоні обтяжливого алергологічного анамнезу можливе підси-лення виразності реакції гіперчутливості та відсутність лікувального ефекту від звичайних доз епінефрину.

  У процесі терапії обов"язковим є моніторинг артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, інтервалу QT (при його подовженні більше 350 мс застосування препарату припиняють) та ди-хання, необхідний також періодичний контроль картини периферичної крові.

  При цукровому діабеті необхідний контроль рівня глюкози в крові, бо застосування блокаторів ?-адренорецепторів може маскувати симптоми гіпоглікемії і потенціювати дію антидіабетичних засобів. При прийомі на фоні діуретичних препаратів необхідно контролювати вміст глюкози і калію в плазмі.

  При необхідності проведення оперативного втручання препарат слід відмінити за декілька днів до проведення наркозу або застосовувати анестезуючі засоби з мінімальним негативним інот-ропним ефектом.

  В період лікування слід утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій (керування транспортними засобами, механізмами і тощо).

  На час терапії рекомендується виключити прийом алкоголю у зв"язку з імовірністю розвитку ортостатичної гіпотензії.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід уникати одночасного застосування препара-ту з блокаторами кальцієвих каналів (верапаміл, дилтіазем, ніфедипін та ін.), у зв"язку з небез-пекою вираженого зниження артеріального тиску в результаті погіршення скоротливості міока-рда.

  Серцеві глікозиди, резерпін, ?-метилдопа, клонідин, гуанфацин потенціюють негативний хро-нотропний ефект соталолу та гальмування внутрішньосерцевої провідності; антагоністи каль-цію блокаду ?-адренорецепторів; аміодарон ризик аритмій; похідні сульфонілсечовини гіпоглікемію; хінолони збільшують біодоступність.

  Гіпотензивні засоби, етанол, трициклічні антидепресанти, барбітурати, діуретики, похідні фе-нотіазину, наркотичні аналгетики, галоперидол, а також периферичні вазодилятатори потенці-юють гіпотензивну дію препарату.

  Діуретики (фуросемід, гідрохлортіазид) можуть спровокувати виникнення аритмії, спричиненої гіпокаліємією.

  Застосування засобів для інгаляційного наркозу, а також тубокурарину на фоні прийому препа-рату підвищує ризик пригнічення функції міокарда і розвитку артеріальної гіпотензії.

  При одночасному застосуванні з інгібіторами моноаміноксидази і норепінефрином можливе рі-зке підвищення артеріального тиску.

  Препарат послаблює ефект теофіліну і дію ?2-адреноміметиків. Підвищує рівень флекаініду і лідокаїну в плазмі.

  Призначення інсуліну або пероральних протидіабетичних засобів, особливо при фізичному на-вантаженні, може призвести до підсилення гіпоглікемії і прояву її симптомів (підвищена пітли-вість, прискорений пульс, тремор). При цукровому діабеті необхідна корекція доз інсуліну і/або гіпоглікемічних препаратів.

  Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ?С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Термін придатності 2 роки.

  Умови відпуску. За рецептом.

  Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.

  Виробник. ПАТ "Київський вітамінний завод".
  Дополнительная информация
  Дополнительная информация
  Количество в упаковкеН/Д
  Форма товара Таблетки
  Производитель Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  Главный медикамент Соритмик
  код мориона84181
  Отзывы
  Напишите ваш отзыв
  Как вы оцениваете этот товар? *
  Общая оценка :
  Отменить
  ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
  Акции
  Новинки
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продолжить покупки
  Оформить заказ