Контроль якості

Ми дбаємо про вас і якість нашої продукції.

Весь товар нашої онлайн-служби www.add.ua є оригінальним і має всю необхідну сертифікацію (по вашому запиту ми надамо копії реєстраційних документів і документів, що підтверджують необхідну сертифікацію).


Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України www.diklz.gov.ua

Температурний режим та рівень вологості в приміщеннях зберігання продукції перевіряється на відповідність встановленим показникам двічі в день.


Терміни придатності продукції проходять трирівневий контроль. Перший раз терміни відслідковуються приймальником товару аптеки на моменті прийому продукції від постачальників. Наступний рівень перевірки має на увазі щоденний контроль за термінами продукції, безпосередньо знаходиться в торговому залі провізорами аптеки. Фінальна стадія - вилучення з продажу продукції, термін придатності яких добігає кінця, для повернення постачальникам на утилізацію. Даний етап здійснює завідуюча аптеки.

Ми гарантуємо якість нашої продукції!