Співробітництво

Юридичним особам

Якщо Ви зацікавлені у придбанні медикаментів за безготівковим розрахунком – звертайтесь до нас!

Мережа "Аптека Доброго Дня" – це широкий асортимент продукції (медикаменти, спортивне харчування, тейпування, дитяче харчування, засоби гігієни, онкологія, товари медичного призначення, засоби реабілітації) на всій території України.

Ми працюємо з юридичними особами, клініками та медичними установами, заводами, банками, а також благодійними фондами за будь-якою зручною формою оплати.

Ми пропонуємо вам:

  • Виконання індивідуальних спецзамовлень.
  • Виконання спеціальних умов роботи компаній (тристоронні договори, звітність, забезпечення підопічних необхідними медикаментами та контроль документообігу).
  • Оперативний сервіс доставки/отримання замовлень у Києві та Україні, з дотриманням умов зберігання та транспортування товарів.

Працюючи з нами Ви отримуєте якісну турботу від Аптеки Доброго Дня!

Контакти для зв'язку

Вархоляк Оксана

 

Страховим компаніям

Компанія «Фармастор» співпрацює зі страховими компаніями та медичними асистансами. Ми забезпечуємо Застрахованих Клієнтів якісними медичними препаратами у містах України. У всіх торгових точках обслуговуються заявки та рецепти з франшизою (від 0% до 100%). Працюємо лише з сертифікованою продукцією, офіційними постачальниками та виробниками, та маємо всі необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент, який представлений в аптеці.

Наші кваліфіковані співробітники нададуть інформацію про наявність препаратів у мережі «Аптека Доброго Дня», допоможуть з дозуванням, підкажуть чи ділиться упаковка, запропонують аналоги, зарезервують товар на торговій точці та організують доставку кур'єрською службою додому, в офіс. Маємо можливість робити закупівлю на замовлення.

У весняний та осінній період для Страхових компаній пропонуємо програми вітамінізації, вакцинації, імунізації та інших великих сезонних покупок. Організовуємо та формуємо аптечки (офісні, автомобільні, аптечки першої допомоги).

Крім широкого асортименту медикаментів, в аптеках представлені категорії засобів гігієни, засоби догляду за хворими, засоби реабілітації, медичної техніки.

Ми цінуємо нашу багаторічну співпрацю з партнерами, засновану на довірі та бездоганній репутації. Завжди раді новим контактам та ініціативам.

Контакти для зв'язку

Шарапа Світлана

Реклама та маркетинг

Готові запропонувати вигідні умови співпраці та розглянути ваші пропозиції.

Контакти для зв'язку
Оренда приміщень, франчайзинг

Розглянемо пропозиції щодо оренди площ під розміщення аптек мережі Аптека Доброго Дня в містах України.

Контакти для зв'язку

Департамент розвитку: