Флуконазол 150 мг капсулы №3

КОД: 201965
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

   Флуконазол 150 мг капсулы №3

   29,21 грн.

   Доступность: Есть в наличии

   Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
  • Доставка
   • Доставка Курьером
   • Самовывоз
   • Доставка Новой почтой
   При сумме заказа от 100грн. доставка осуществляется бесплатно
   Смотреть города бесплатной доставки
   • Киев
   • Одесса
   • Харьков
   • Днепр
   • Львов
   • Ивано-Франковск
   • Винница
   • Запорожье
   • Кременчуг
   • Кривой Рог
   • Тернополь
   Оплата
   Наличными, Visa, MasterCard, Maestro


  • add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Флуконазол 150 мг капсулы №3-01
  29,21 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Заказать в 1 клик
  • Главный медикамент: Флуконазол
  • Производитель: Дарница ЗАО (Украина, Киев)
  • Форма товара: Капсулы
  Инструкция

  Для терапії тяжких інфекційних захворювань лікарі назначають Флуконазол – дієвий і доступний препарат проти кандідозів, вагініту, менінгіту, дерматитів та їнших грибкових захворювань. Механізм дії лікарського засобі, його взаємодія з іншими видами ліків, а також Флуконазол ціна в вільному доступні 24 години на добу ви можете знайт на сайті нашої онлайн аптеки.

  Флуконазол (FLUCONAZOL) інструкція для застосування

  Склад

  діюча речовина: fluсоnazole;

  1 капсула містить флуконазолу 50 мг, 100 мг або 150 мг;

  допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, желатин, титану діоксид (Е 171).

  Лікарська форма

  Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом та кришечкою білого кольору. Вміст капсули – порошок білого або майже білого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Протигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу. Код АТХ J02A C01.

  Клінічні характеристики

  Показання.

  Дорослі.

  Лікування: криптококовий менінгіт; кокцидіоїдоз; інвазивні кандидози; кандидози слизових оболонок, включаючи кандидоз ротоглотки, стравоходу, кандидурію, хронічний кандидоз шкіри і слизових оболонок; хронічний атрофічний кандидоз (кандидоз, спричинений використанням зубних протезів) при неефективності місцевих стоматологічних гігієнічних засобів; вагінальний кандидоз, гострий або рецидивуючий, коли місцева терапія не є доречною; кандидозний баланіт, коли місцева терапія не є доречною; дерматомікози, включаючи мікоз стоп, гладенької шкіри, паховий дерматомікоз, різнобарвний лишай, кандидозні інфекції шкіри, коли системна терапія не є доречною; дерматофітний оніхомікоз, коли застосування інших лікарських засобів не є доречним.

  Профілактика: рецидив криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку; рецидив кандидозу ротоглотки або стравоходу у пацієнтів з ВІЛ з високим ризиком його розвитку;

  зниження частоти рецидивів вагінального кандидозу (4 або більше випадки на рік); профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів із тривалою нейтропенією (наприклад, пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові, які отримують хіміотерапію, або пацієнтів при трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин).

  Діти.

  Лікування: криптококовий менінгіт; кандидози слизових оболонок; інвазивні кандидози.

  Профілактика: профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів зі зниженим імунітетом.

  Препарат можна застосовувати як підтримуючу терапію для попередження рецидиву криптококового менінгіту у дітей із високим ризиком його розвитку.

  Терапію препаратом можна розпочинати до отримання результатів культуральних та інших лабораторних досліджень; після отримання результатів антибактеріальне лікування слід скоригувати відповідним чином.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до флуконазолу, інших азольних сполук або до інших компонентів препарату; одночасне застосування флуконазолу та терфенадину пацієнтам, які застосовують флуконазол багаторазово у дозах 400 мг/доба та вище (згідно з результатами дослідження взаємодії багаторазового застосування); одночасне застосування флуконазолу та інших лікарських засобів, що подовжують інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYРЗА4 (наприклад, цизаприду, астемізолу, пімозиду, хінідину та еритроміцину).

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Дані, отримані при разовому або повторному застосуванні флуконазолу у звичайних дозах (< 200 мг/доба) кільком сотням вагітних жінок протягом I триместру вагітності, не продемонстрували небажаних ефектів на плід. Повідомлялося про численні вроджені патології у новонароджених (включаючи брадифренію, дисплазію вушної раковини, надмірне збільшення переднього тім’ячка, викривлення стегна, плечоліктьовий синостоз), при застосуванні вагітним високих доз флуконазолу (400-800 мг/доба) протягом принаймні 3-х або більше місяців для лікування кокцидіоїдозу. Зв’язок між застосуванням флуконазолу та цими випадками не визначений.

  Дослідження на тваринах продемонстрували репродуктивну токсичність.

  Не слід застосовувати звичайні дози флуконазолу та короткотривалі курси лікування флуконазолом у період вагітності, за винятком крайньої необхідності.

  Не слід застосовувати високі дози флуконазолу та/або тривалі курси лікування флуконазолом у період вагітності, за винятком лікування інфекцій, що потенційно загрожують життю.

  Флуконазол проникає у грудне молоко та досягає нижчої концентрації, ніж у плазмі крові. Годування груддю можна продовжувати після разового застосування звичайної дози флуконазолу, що становить 200 мг або менше. Годування груддю не рекомендується при багаторазовому застосуванні флуконазолу або при застосуванні високих доз флуконазолу.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Досліджень впливу флуконазолу на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводили. Пацієнтів слід проінформувати про можливість розвитку запаморочення або судом під час застосовування препарату. При розвитку таких симптомів не рекомендується керувати автотранспортом або іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат застосовувати внутрішньо. Капсули ковтати цілими незалежно від прийому їжі.

  Доза препарату залежить від виду та тяжкості грибкової інфекції. Для більшості випадків вагінального кандидозу достатньо разового застосування препарату. При необхідності багаторазового застосування препарату лікування інфекцій слід продовжувати до зникнення клінічних та лабораторних проявів активності грибкової інфекції. Недостатня тривалість лікування може призвести до відновлення активного інфекційного процесу.

  Дорослі.

  Криптококовий менінгіт: препарат застосовувати перший день у дозі 400 мг, у наступні – у дозі 200-400 мг/доба. При інфекціях, що загрожують життю, добову дозу можна збільшити до 800 мг. Тривалість лікування – 6-8 тижнів.

  Для попередження рецидиву криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку:препарат застосовувати у дозі 200 мг/доба протягом необмеженого часу.

  Кокцидіоїдоз: препарат застосовувати у дозі 200-400 мг/доба. Для лікування деяких форм інфекцій, а особливо для лікування менінгіту, добову дозу можна збільшити до 800 мг. Тривалість лікування – 11-24 місяці чи довше залежно від стану пацієнта.

  Інвазивні кандидози: препарат застосовувати перший день у дозі 800 мг, наступні – у дозі 400 мг/доба. Тривалість лікування зазвичай становить 2 тижні після перших негативних результатів культури крові та зникнення ознак і симптомів кандидемії.

  Кандидоз слизових оболонок:

  • кандидоз ротоглотки, стравоходу: препарат застосовувати перший день у дозі 200-400 мг, у наступні – 100-200 мг/доба. Тривалість лікування у разі кандидозу ротоглотки – 7-21 день (до досягнення ремісії), але може бути збільшена для пацієнтів із тяжким імунодефіцитом, у разі кандидозу стравоходу – 14-30 днів (до досягнення ремісії), але може бути збільшена для пацієнтів із тяжким імунодефіцитом;
  • для попередження рецидиву кандидозу стравоходу або ротоглотки у пацієнтів з високим ризиком його розвитку: препарат застосовувати у дозі 100-200 мг/доба або у дозі 200 мг 3 рази на тиждень протягом необмеженого часу для пацієнтів з пригніченням імунітету;
  • кандидурія: препарат застосовувати у дозі 200-400 мг/доба. Тривалість лікування – 7-21 день, але може бути збільшена для пацієнтів із тяжким імунодефіцитом;
  • хронічний кандидоз шкіри та слизових оболонок: препарат застосовувати у дозі  50-100 мг/доба. Тривалість лікування – 28 днів, але може бути збільшена залежно від тяжкості та виду інфекції або зниження імунітету.

  Хронічний атрофічний кандидоз: препарат застосовувати у дозі 50 мг/доба. Тривалість лікування – 14 днів.

  Гострий вагінальний кандидоз, кандидозний баланіт: препарат застосовувати у дозі 150 мг одноразово.

  Рецидивуючий вагінальний кандидоз (4 або більше випадків на рік) та його профілактика: препарат застосовувати у дозі 150 мг 1 раз на 3 дні (1-й день, 4-й день та 7-й день). Після цього застосовувати підтримуючу дозу 150 мг 1 раз на тиждень протягом 6 місяців.

  Дерматомікози:

  • мікоз стоп, мікоз гладенької шкіри, паховий дерматомікоз, кандидозні інфекції шкіри: препарат застосовувати у дозі 150 мг 1 раз на тиждень, або 50 мг 1 раз на добу. Тривалість лікування – 2-4 тижні, у випадку мікозу стоп може тривати до 6 тижнів;
  • різнобарвний лишай: препарат застосовувати у дозі 300-400 мг 1 раз на тиждень. Тривалість лікування – 1-3 тижні.
  • дерматофітний оніхомікоз: препарат застосовувати у дозі 150 мг 1 раз на тиждень. Лікування слід продовжувати поки на місці інфікованого нігтя не відросте здоровий. Для відростання здорових нігтів на руках та на великих пальцях ніг зазвичай необхідно 3-6 місяців та 6-12 місяців відповідно. Однак швидкість росту нігтів у пацієнтів може бути різною та залежати від віку. Після успішного лікування тривалих хронічних інфекцій форма нігтя іноді залишається зміненою.

  Профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів із тривалою нейтропенією: препарат застосовувати у дозі 200-400 мг. Лікування слід розпочинати за кілька днів до очікуваного розвитку нейтропенії та продовжувати протягом 7 днів після підвищення кількості нейтрофілів понад 1000/мм3.

  Діти. Препарат застосовувати у формі капсул даній категорії пацієнтів можна тоді, коли діти здатні безпечно проковтнути капсулу, що зазвичай є можливим у віці від 5 років. Максимальна добова доза 400 мг. Як і при аналогічних інфекціях у дорослих, тривалість лікування залежить від клінічної та мікологічної відповіді. Препарат застосовувати 1 раз на добу.

  Дозування препарату дітям із порушенням функції нирок наведено нижче. Фармакокінетика флуконазолу не досліджувалась у дітей із нирковою недостатністю.

  Діти віком від 12 років.

  Залежно від ваги та пубертатного розвитку слід оцінити яка доза препарату (для дорослих чи для дітей) є оптимальною для пацієнта. Клінічні дані свідчать про те, що у дітей кліренс флуконазолу є вищим порівняно з дорослими. Застосування доз 100 або 200, або 400 мг дорослим та доз 3, 6 та 12 мг/кг дітям призводить до досягнення співставної системної експозиції.

  Ефективність та безпечність застосування препарату для лікування генітальних кандидозів у дітей не встановлені, незважаючи на вичерпні дані щодо застосування флуконазолу дітям. Якщо існує нагальна потреба застосування препарату підліткам (віком від 12 до 17 років), слід застосовувати звичайні дози для дорослих.

  Діти віком від 5 до 11 років: – кандидози слизових оболонок: препарат застосовувати перший день у дозі  6 мг/кг/доба, надалі – у дозі 3 мг/кг/доба; – інвазивні кандидози, криптококовий менінгіт: препарат застосовувати у дозі 6-12 мг/кг/доба залежно від ступеня тяжкості захворювання; – підтримуюча терапія для попередження рецидиву криптококового менінгіту у пацієнтів із високим ризиком його розвитку: препарат застосовувати у дозі 6 мг/кг/доба залежно від ступеня тяжкості захворювання;

  • профілактика кандидозів у пацієнтів зі зниженим імунітетом: доза препарату становить 3-12 мг/кг/доба залежно від вираженості та тривалості індукованої нейтропенії (див. дози для дорослих).

  Пацієнти із нирковою недостатністю. При одноразовому застосуванні змінювати дозу не потрібно. У хворих (включаючи дітей) із порушенням функції нирок при повторному застосуванні препарату слід у перший день лікування застосувати препарат у дозі 50-400 мг залежно від показань. Після цього (залежно від показань) добову дози визначати залежно від кліренсу креатиніну:

  Кліренс креатиніну (мл/хв)
  Відсоток від рекомендованої дози
  > 50
  100 %
  ≤ 50 (без діалізу)
  50 %
  Регулярний діаліз
  100 % після кожного діалізу

  Пацієнти, які перебувають на регулярному діалізі, повинні отримувати 100 % рекомендованої дози після кожного діалізу. У день, коли діаліз не проводиться, пацієнт повинен отримувати дозу, відкориговану залежно від кліренсу креатиніну.

  Пацієнти з порушенням функцій печінки. Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам із порушеннями функцій печінки, оскільки інформації щодо застосування флуконазолу цій категорії пацієнтів недостатньо.

  Пацієнти літнього віку. Дозування слід підбирати залежно від стану нирок.

  Діти

  Препарат застосовувати у формі капсул даній категорії пацієнтів можна тоді, коли діти здатні безпечно проковтнути капсулу, що зазвичай є можливим у віці від 5 років.

  Передозування

  Повідомлялося про передозування флуконазолом та розвиток галюцинацій та параноїдальної поведінки.

  Лікування: симптоматична підтримуюча терапія та у разі необхідності – промивання шлунка. Флуконазол значною мірою екскретується з сечею, тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Сеанс гемодіалізу тривалістю 3 години знижує рівень флуконазолу у плазмі крові приблизно на 50 %.

  Побічні реакції

  З боку серцево-судинної системи: пароксизмальна шлуночкова тахікардія типу «пірует», подовження інтервалу QT.

  З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, агранулоцитоз, лейкопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія.

  З боку нервової системи та психіки: головний біль, запаморочення, парестезії, судоми, тремор, безсоння, сонливість, порушення смаку.

  З боку органів слуху та вестибулярного апарату: вертиго.

  З боку травного тракту: нудота, блювання, біль у черевній порожнині, диспепсія, метеоризм, діарея, запор, сухість у роті.

  З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня: аланінамінотрансферази (АЛТ), аспартатамінотрансферази (АСТ), лужної фосфатази, білірубіну у плазмі рові, холестаз, жовтяниця, печінкова недостатність, гепатоцелюлярний некроз, гепатити, гепатоцелюлярне ураження.

  З боку обміну речовин, метаболізму: зниження апетиту, гіпертригліцеридемія, гіперхолестеринемія, гіпокаліємія.

  З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини: міалгія.

  З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у тому числі висипання, свербіж, гіперемія, кропив’янка, бронхоспазм, набряк обличчя, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, анафілаксія; медикаментозний дерматит, підвищене потовиділення, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), злоякісна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), гострий генералізований екзантематозний пустульоз, ексфоліативний дерматит, алопеція.

  Інші: підвищена втомлюваність, нездужання, астенія, гарячка.

  Частота та характер побічних реакцій і відхилень від норми результатів лабораторних аналізів у ході клінічних досліджень з участю дітей співставні з такими у дорослих.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Капсули по 50 мг або 100 мг: по 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці.

  Капсули по 150 мг: по 1 капсулі у контурній чарунковій упаковці; по 2 або 3 контурні чарункові упаковки у пачці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Дополнительная информация
  Дополнительная информация
  Количество в упаковкеН/Д
  Форма товара Капсулы
  Производитель Дарница ЗАО (Украина, Киев)
  Главный медикамент Флуконазол
  код мориона137690
  Отзывы
  Напишите ваш отзыв
  Как вы оцениваете этот товар? *
  Общая оценка :
  Отменить
  ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
  Акции
  Новинки
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продолжить покупки
  Оформить заказ