Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Біо Гая Протектіс D3 таблетки №10
212,10 ₴
BioGaia (Швеція)
Код товару:
251112
У список

Біо Гая Протектіс D3 таблетки №10 - ціна та наявність в місті Брусилов

BioGaia (Швеція)
Упаковка В наявності
212,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 3-х роківз 3-х років
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник BioGaia (Швеція)
Форма товару Таблетки
шт. 1
Штрих-код 7350012552077
Кількість в упаковці 10
Бренд Био Гая
код моріону 196771
Умови відпуску без рецепта
Призначення Для поліпшення функцій ШКТ
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Біо Гая Протектіс D3 інструкція по застосуванню

Склад

>

активні інгредієнти:

 • не менше 108  КУО життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938;
 • 10 мкг (400 МО) вітаміну D3 (DL-альфа токоферол, вітамін D3 кристалічний, модифікований крохмаль, тригліцериди середнього ланцюга, натрію аскорбат кристалічний, сахароза, кремнію діоксид);

допоміжні речовини: підсолоджувачі ізомальт, ксиліт; пальмова олія; стабілізатор: кальцію стеарат; апельсиновий ароматизатор; регулятор кислотності кислота лимонна безводна. Без ГМО.

Показання

>

Застосовувати як дієтичну добавку для дітей віком від 3 років і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Lactobacillus reuteri Protectis) та вітаміну D3.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Lactobacillus reuteri Protectis: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника. Синтезують реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. Вітамін Dрегулює моторику кишечника за рахунок участі в обміні кальцію, забезпечує обмін фосфору, сприяє мінералізації та росту скелета; підтримує роботу імунної системи.

БіоГая Протектіс з вітаміном D– клінічно підтверджено: сприяє відновленню корисної мікрофлори, насичує організм вітаміном D3.

Ефективність, безпека L. reuteri Protectis для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених у Європі, Америці, Японії, Україні за участю людей різного віку.

L.reuteri Protectis – штам, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої й Сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.

L.reuteri Protectis є природними мікроорганізмами, що вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні в організмі людини на всій довжині шлунково-кишкового тракту.

L.reuteri Protectis колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L.reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.

L.reuteri Protectis синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій – реутерін і рейтероциклін, що пригнічують зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.

L.reuteri Protectis мають антагоністичну активність проти H. pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L.reuteri Protectis пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

Lactobacillus reuteri Protectis: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника. Синтезують реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. Вітамін Dрегулює моторику кишечника за рахунок участі в обміні кальцію, забезпечує обмін фосфору, сприяє мінералізації та росту скелета; підтримує роботу імунної системи.

БіоГая Протектіс з вітаміном Dмістить у своєму складі природну форму вітаміну D3, яка в нормі синтезується в організмі людини, активно бере участь в роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, та відіграє важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей.

Вітамін Dнеобхідний для функціонування паращитоподібних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін Dє активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації та росту скелета.

Вітамін Dбере активну участь у роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну Dможе бути причиною схильності до атопічного дерматиту.

БіоГая Протектіс з вітаміном Dсприяє:

 • усуненню дисбіозу – відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • покращенню моторики кишечника;
 • міцному імунітету – захисту організму від інфекцій;
 • профілактиці дефіциту вітаміну D3;
 • полегшенню перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
 • покращенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Спосіб застосування та дози Біо Гая Протектіс DЗ

>

Вживати по 1 таблетці на добу незалежно від прийому їжі. Таблетку рекомендовано розжовувати. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Вагітність та лактація

Дозволено до застосування під час вагітності та в період лактації.

Застереження

>

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

>

таблетки № 2, № 10, № 20.

Маса нетто: 450 мг ± 5 %

Строк придатності

>

2 роки.

Умови зберігання

>

Зберігати в упаковці виробника при температурі до 25 °С в сухому і недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку