Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Форслів капсули №30
677,20 ₴
Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Код товару:
212873
У список

Форслів капсули №30 - ціна та наявність в місті Брусилов

Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Немає в наявності
677,20 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Форма товару Капсули
шт. 3
Штрих-код 4820165890034
Кількість в упаковці 30
Бренд Форслів
Кратність 3
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Форслів (Forceliv) інструкція для застосування

Форслів - комбінований гепатопротектор на основі важливих амінокислот, що мають регенеруючу та антиоксидантну дію.

Аргінін виявляє гепатопротекторну дію завдяки своїм мембраностабілізуючим, антигіпоксичним і антиоксидантним властивостям, позитивно впливає на процеси енергозабезпечення у гепатоцитах. При алкогольній інтоксикації Аргінін стимулює утилізацію алкоголю в монооксигеназній системі печінки, попереджує пригнічення ключового ферменту утилізації етанолу - алкогольдегідрогенази; прискорює інактивацію та виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу в результаті збільшення утворення та окислення янтарної кислоти.

Адеметіонін - речовина, яка зустрічається практично у всіх тканинах і фізіологічних рідинах організму. Завдяки своїй хімічній будові препарате основою для багатьох біохімічних тіолових сполук (цистеїну, таурину, коензиму та ін) в процесі транссульфурування, стимулює регенерацію клітин. Адеметіонін надає холеретичну дію шляхом стимуляції синтезу фосфатидилхоліну в мембранах гепатоцитів і підвищення їх еластичності і поляризації. Це призводить до поліпшення функції транспортних систем жовчних кислот. Прийом адеметіоніну сприяє детоксикації жовчних кислот шляхом їх сульфатування, що сприяє їх елімінації нирками, полегшує проходження через мембрану гепатоцита і виведенню з жовчю. При тривалому застосуванні спостерігається підвищення глутаміну в печінці, цистеїну і таурину в плазмі, що призводить до нормалізації процесів метаболізму в печінці і сприяє поліпшенню її функції.

Тіоктова (а-ліпоєва) кислота - ендогенний антиоксидант. В якості коферменту мітохондріальних мультиферментних комплексів бере участь в окислювальному дека рбоксилюванні піровиноградної кислоти і а-кетокислот, відіграє важливу роль в енергетичному балансі організму. За характером біохімічної дії схожа з вітамінами групи В. Має гепатопротекторну, гіполіпідемічну, гіпохолестеринемічну, гіпоглікемічну дію. Бере участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обмінів, має ліпотропний ефект, впливає на обмін холестерину, покращує функцію печінки, надає дезінтоксикаційну дію при отруєнні солями важких металів та інших інтоксикаціях.

Склад

Кожна капсула містить:

 • адеметіонін 150 мг;
 • аргінін 90 мг;
 • тіоктова кислота 70 мг.

Допоміжні речовини: орісіл, кальцію стеарат, лактоза, целюлоза мікрокристалічна. Показання для застосування.

Форма випуску

Капсули ЗО шт. 

Показання

Форслів застосовується для поліпшення функціонального стану печінки та антиоксидантної системи організму; поліпшення метаболічної та детоксикаційної функції печінки при:

 • гострих та хронічних гепатитах різної етіології;
 • станах гострого алкогольного отруєння легкої та середньої тяжкості;
 • похмільному синдромі;
 • постінтоксикаційних розладах, що спричинені вживанням алкоголю.

Спосіб застосування та дози Форслів

Вживати дорослим по 2 капсули 1 раз на добу до або під час їжі. Враховуючи тонізуючий ефект препарату, не рекомендується приймати перед сном. Тривалість застосування 1 міс.

Протипоказання Форсліву

Індивідуальна несприятливість; вагітність; грудне вигодовування; дитячий вік.

Побічна дія не виявлена.

Термін зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Перед використанням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем

Відгуки користувачів

5.0
1 відгук
5 зірок
100% (1)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
 1. Вася
  22.01.20
  Страдал от алкогольного гепатоза, лежал в больнице неоднократно, врач прописал мне Форслив для нормализации работы печени и выведении токсинов из организма. Эффект был спустя короткое время, исчезл а тошнота и отрыжки, появился аппетит. Пропил курс Форслива, результатом остался доволен, даже врачи отметили улучшение анализов.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку