Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Шовний матеріал Вікрил (Vicryl) 1 Уніфарм (Unipharm) колюча без голки 90 см 40 мм
158,70 ₴
Unipharm (США)
Код товару:
745414
У список

Шовний матеріал Вікрил (Vicryl) 1 Уніфарм (Unipharm) колюча без голки 90 см 40 мм - ціна та наявність в місті Брусилов

Unipharm (США)
Упаковка В наявності
158,70 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Unipharm (США)
Штрих-код 22000000030689
Бренд Vicryl
Інструкція

Шовний матеріал Вікрил 1 Unipharm (Уніфарм) колюча без голки інстукція по застосуванню

Шовний матеріал Вікрил є синтетичним стерильним шовним матеріалом, що розсмоктується. Виготовляється з кополімеру, який на 90% складається з гліколіду та на 10% з L-лактиду. Емпірична формула кополімеру – (С2H2O2)m(C3H4O2)n. Покривається сумішшю з рівних частин кополімеру гліколіду та лактиду (Поліглактин 370) та стеарату кальцію. Відомо, що сополімер Поліглактин 910, Поліглактин 370 і кальцію стеарат, не мають антигенних властивостей. Вони є апірогенними і викликають незначну реакцію тканин при розсмоктуванні.

Показання до застосування

Вікрил призначається для апроксимації м'яких тканин, включаючи використання в хірургії очей. Так само при анастомозі периферичних нервів та в мікрохірургії на судинах менше 2 мм діаметром. Безпека та ефективність застосування даних шовних матеріалів у серцево-судинній хірургії не встановлена. Шовний матеріал Вікрил має чудові маніпуляційні властивості, достатню міцність нитки, низьку гніт. Особливе покриття нитки надає їй оптимальних властивостей для зручності роботи хірурга. За рахунок спеціального плетіння шовних ниток створюється вузол заданої та надійної фіксації.

Спосіб застосування

Слід вибирати та накладати шви, враховуючи такі фактори: стан хворого, хірургічний досвід, техніку хірургічного втручання та розмір рани.

Попередження та запобіжні заходи

Як і у випадку з будь-якими іншими сторонніми тілами ця нитка, при тривалому контакті з сольовим розчином (наприклад, у сечовивідних або жовчовивідних шляхах) може призвести до утворення конкрементів. Шовні матеріали, що залишаються на шкірі понад 7 днів, можуть спричинити локальне роздратування. Вони мають бути зняті згідно з інструкцією. У тканинах з недостатнім кровопостачанням слід використовувати шовні матеріали, що розсмоктуються, з обережністю, тому що може відбутися відторгнення шовного матеріалу і сповільнене розсмоктування.

Підшкірні шви повинні бути накладені якнайглибше для зменшення еритеми та індурації, які зазвичай пов'язані з процесом розсмоктування. Крім того, застосування цього шовного матеріалу не рекомендується у літніх, виснажених і ослаблених хворих, а також якщо присутні умови, що уповільнюють загоєння рани.

Застереження

Побічні реакції, пов'язані з використанням цього матеріалу, включають тимчасове локальне подразнення в місці рани, тимчасову запальну реакцію на сторонні тіла, почервоніння, набряклість і ущільнення в процесі розсмоктування внутрішньошкірних швів. Як і будь-яке інше стороннє тіло, цей шовний може загострювати існуючу інфекцію.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку