Дезодоранти чоловічі

Вид
Вид

Хороший дезодорант чоловічий забезпечує відсутність запахів і плям поту на одязі. Вибирати його в залежності від стійкості запаху не слід: амбре невідповідного за складом засобу може тільки посилювати ефект. Тому варто правильно розмежовувати відповідну конкретно для вас косметику .

Дезодоранти або антиперспіранти: відмінності

У класичному варіанті чоловічі дезодоранти володіють властивостями пригнічувати запахи. Тому в складі є ароматичні аромати. Завдяки хлоргексидину і триклозану знижується кількість бактерій. Тобто дезодорант - це засіб, який направлений на зменшення бактерій. Але при цьому він не прибирає повністю потовиділення, а просто впливає на його наслідки.

Антиперспірант ж виконує іншу функцію. Його зона завдань стосується блокування деяких дій потових залоз. Тобто це засіб впливає безпосередньо на процес потовиділення, зменшуючи його. Основною робочою речовиною вважається сіль алюмінію. Тому виробники радять наносити косметику раз на добу на чисту шкіру.

В цей же час дезодоранти для чоловіків можна використовувати кілька разів в день. Шкоди для шкіри при частому використанні немає.

Про види чоловічих дезодорантів

Основні види відрізняються механізмом нанесення. Тому перед тим, як купити чоловічий дезодорант, бажано вивчити всі варіанти:

  • кульковий - забезпечує рівномірну витрату і зручний розподіл по тілу;
  • спрей - швидко вбирається і висихає, не забруднивши одяг, але витрата велика;
  • стик - твердий варіант, який швидко сохне і довго експлуатується, але може залишати білий слід на одязі;
  • гелевий - зручний формат для літа, легко вбирається в шкіру і охолоджує її.

Такі засоби при будь-якому результаті забезпечують захист від неприємних запахів. У питанні, скільки коштує чоловічий дезодорант, вирішальними факторами є використовувані речовини і формат.

Де купити дезодорант для чоловіків?

Вибрати й купити дезодорант чоловічий для захисту тіла від неприємних запахів можна в Аптеці Доброго Дня. Тут же знаходяться і інші корисні для організму і догляду за тілом засоби: креми, лосьйони і інша косметика по догляду за шкірою .

Також придбати його можна і в офлайн-магазинах. По Україні розташовано близько 220 таких локацій. Визначитися з потрібним варіантом можна, виходячи з власних уподобань в висиханні і вбиранні. Також під час вибору можна орієнтуватися на тип флакона і комфорт в його застосуванні в різних ситуаціях.