Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Катетер-балон Tro-Urocath Фолея 3-ходовий CH24
47,70 ₴
Максімед
Код товару:
213801
У список

Катетер-балон Tro-Urocath Фолея 3-ходовий CH24 - ціна та наявність в місті Ювелейное

Максімед
Немає в наявності
47,70 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Максімед
Форма товару Катетер
шт. 1
Штрих-код 4032855840308
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

 

Катетер-балон Tro-Urocath Фолея 3-ходовий CH24

Tro-Urocath - Катетер-балон Фолея Катетер для урології та гінекології.

Стерильний, одноразового застосування Tro-Urocath - Катетер-балон Фолея Катетер з роздмухуваним балоном і накінечником типу Нелатон для тривалого дренування сечового міхура, а також для діагностики і лікування хвороб сечового тракту.

Властивості і переваги

1.Виготавлюється катетер Фолея з нейтрального латексу-каучуку, покритого силіконовою змазкою, має гладку поверхню, що забезпечує легку і безболісну установку, перешкоджає осадженню органічних речовин і бактерій, що збільшує термін перебування катетера до 7 днів.

2. Два бічних отвори на дистальному кінці двухходового катетера забезпечують безперешкодний відтік сечі, навіть при обтурації одного з отворів.

3. У триходовому катетері є три розділених ходу: 1 для роздування балона, 2 для виведення сечі, 3 для введення лікарського засобу. На дистальному кінці такого катетера є 3 бічних отвори (2 для виведення сечі і 1 для введення лікарського засобу). Завдяки розподілу внутрішніх ходів ліки при введенні не змішується з сечею.

4. Міцний, симетрично роздуваючийся балон забезпечує надійну фіксацію в сечовому міхурі.

5. Клапан в розтрубі для роздування виконаний з пластика, утримується в закритому положенні за допомогою пружини, що унеможливлює випадкове здування балона.

6. Асортимент за розміром (6-10Fr педіатричні, 12-30Fr для дорослих) і кількістю ходів дозволяє індивідуально підібрати катетер з урахуванням анатомічних особливостей пацієнта і виду маніпуляції.

7. Кольоровий код розтруба роздування манжетки відповідно до розміру.

8. Тип накінечника: Циліндричний накінечник типу Нелатон. Випускаються також інші типи накінечників. Призначений для тривалої (до 7 діб) катетеризації сечового міхура, дренажу, введення медикаментів, промивання, медицині внутрішніх органів, хірургії, гінекології, рентгенології в клінічній уролог ...

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку