Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Рентген плівка РП-1С Онико 30х40х2
76,30 ₴
Оніко (Україна)
Код товару:
138432
У список

Рентген плівка РП-1С Онико 30х40х2 - ціна та наявність в місті Ювелейное

Оніко (Україна)
Немає в наявності
76,30 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Оніко (Україна)
Форма товару Рентген плівка
шт. 1
Штрих-код 4820028350446
Кількість в упаковці 1
Бренд Онико
код моріону 32746
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Рентгенівська плівка-Оніко РП-1С

Опис

РП-1С є синьочутливою рентгенівською плівкою для загальної радіології високої контрастності. Плівка призначена для використання в поєднанні з рідкісноземельними і вольфроматними екранами синього світіння. РП-1С сенсибілізована на довжинах хвиль 370 і 450 нм, що забезпечує різкість зображення за високої максимальної оптичної щільності.

Характеристики

Широкий діапазон застосувань

Комбінація фототехнічних характеристик зумовлює універсальне застосування РП-1С. Контраст на прямолінійній ділянці та в основі характеристичної кривої забезпечує відмінне відтворення деталей на знімках при обстеженні кісткових тканин, легень, в ангіографії. У свою чергу, контраст у верхній частині кривої дозволяє отримати максимальну інформацію при обстеженні ділянок малої щільності: ретроторакальне середостіння, діафрагма, спинальні області.

Відтворюваність зображення

РП-1С має унікальну структуру емульсії. Спеціальна технологія поливу, за якої молекули солей срібла орієнтовані поверхнею емульсії визначає стабільність зображення у разі зміни умов обробки. Щільність зображення зберігається навіть при прояві слабких реактивах і в присутності агресивних компонентів. Однією з важливих переваг плівки є стійкість до утворення артефактів. Оригінальне антистатичне покриття, розроблене для захисту від екстремальних впливів, підтримує високі антистатичні властивості плівки в будь-яких кліматичних умовах.

Зручність сприйняття

РП-1С має поліестерову підкладку насиченого синього кольору, що значно полегшує сприйняття та прочитання зображення.

Технічні дані

Чутливість (зворотні одиниці)

при машинній обробці 1500; при ручній обробці 1000; вміст срібла 4,59 г/м2

Рекомендації щодо освітлення темної кімнати

Рекомендується використання спеціального червоного світлового фільтра. Його слід використовувати в поєднанні з 15-ватною матовою лампою і розміщувати на відстані не менше 1,2 м від зони заправки/вивантаження та обробки плівки.

Обробка

Плівка РП-1С розроблена для 90 сек. процесу обробки. При цьому рекомендується використання проявника та закріплювача фірми AGFA.

Поводження з плівкою

З плівкою слід поводитися дуже акуратно. Неприпустиме складання, згинання плівки або тиск на неї.

Зберігання

Запечатана неекспонована плівка повинна зберігатися при температурі не більше 21 °C в сухому місці, переважно з відносною вологістю від 30 до 50%. Крім того, плівку слід оберігати від впливу джерел іонізуючої радіації.

Розміри та упаковка

Розміри плівки: 13х18, 18x24, 24х30, 30х40 см.

Плівка упакована в пачки по 1, 2, 25, 50, 100 аркушів. Інші розміри та види упаковки можливі за спеціальним замовленням.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку