Флюїд для обличчя

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

У сучасній косметології, якій рухають інновації, використовують спеціальну косметику, що має легку гелеву фактуру. Флюїди для обличчя - це поживні речовини для догляду, що володіють кращою проникністю і легшою структурою, ніж звичайні гелі.

Особливості флюїдів для обличчя

На сьогоднішній день існує різна косметика для обличчя, яка покликана поліпшити стан шкіри. Але серед широкого переліку засобів вигідно виділяються флюїди для обличчя, що обумовлено наступними властивостями:

 • легкої фактурою;
 • швидким проникненням в дермальні шари;
 • можливістю застосування в будь-який сезон, включаючи літо, коли шкіра погано сприймає щільні і важкі складові;
 • повноцінним зволоженням.

Існує кілька видів таких косметичних засобів. У їх числі:

 • для захисту від УФ-променів;
 • для зволоження;
 • для тонізації.

Тонізуючі засоби мають досить щільну фактуру. Завданням тонізуючих флюїдів є маскування недосконалості шкірного покриву.

Сонцезахисні флюїди покликані захистити шкірний покрив від УФ-випромінювання. Застосування цих косметичних засобів перешкоджає формуванню пігментних плям безпосередньо на обличчі. Більш того, подібним флюїдам характерні себорегулюючі властивості.

Зволожуючі флюїди використовуються замість крему і часто застосовуються для профілактики. У їх складі відсутні масла, тому вони не призводять до забивання пор і економно витрачаються. Часто в них додають гіалуронову кислоту, а також рослинні компоненти, орієнтовані на боротьбу з сухою шкірою. Вони дозволяють повернути кожному покрову воду.

Критерії вибору якісного флюїду для обличчя

Вибираючи флюїд для обличчя, слід орієнтуватися на тип і потреби шкірного покриву, а також функції засобу. Але не можна наносити флюїд безпосередньо на запалену шкіру. Інакше виникне серйозне роздратування.

Вибирають косметичний засіб, в залежності від типу шкіри:

 1. Жирна. Оптимальним рішенням буде використання гелеобразного флюїду з протизапальними властивостями. Тонуючі препарати повинні мати рідку форму.
 2. Суха. Такий тип швидко реагує на будь-які зміни - від перепадів температури до неякісної косметики і холодного вітру. Тому найкращим вибором будуть засоби з підвищеним вмістом гіалуронової кислоти і відновлюючих компонентів, які усувають роздратування. Тональні флюїди можуть бути представлені у формі мусів.
 3. Чутлива. Для цього типу підійдуть флюїди з ефірними маслами, які не тільки заспокоюють і зволожують дерму, але також пом'якшують її і відновлюють захисні властивості.

Вибір відповідного засобу здійснюється лікарем.

Купівля продукції онлайн

Для замовлення високоякісних флюїдів для обличчя доцільно відвідати профільний сайт компанії Аптека Доброго Дня. У великому асортименті косметологічної продукції кожен може підібрати оптимальний варіант під свої запити. Наша аптека пропонує оригінальну косметику за доступними цінами, а щоб купити потрібні засоби недорого, перегляньте наші акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто - Суми, Чернівці, Київ, Одесу. Замовити косметику можна на сайті аптеки або по телефону.

 • Ще 20 товарів