Пілінг для обличчя

Вид
Вид

Багато представниць прекрасної статі не з чуток знайомі з такою процедурою, як пілінг для обличчя. Її назва походить від англійського «to peel», що означає «зчищати», «знімати шкірку». Сенс процедури - в відлущування непотрібних, «старих» клітин епідермісу, а також стимуляції формування нових.

Показання до проведення

Пілінг для обличчя показаний при:

 • наявності проблем зі шкірою (акне, вугрової висипки, порушення ліпідного балансу);
 • тьмяній і втомленій шкірі;
 • віковому і фотостарінні (втрата тургору, поява зморшок, погіршення структури і кольору);
 • наявності шрамів, рубців, постакне;
 • фрагментарній пігментації.

В юності такі процедури, як правило, орієнтовані на рішення естетичних проблем. Але ось після 35-ти процедура пілінгу може стати рутинним заходом, який дозволяє протистояти старінню шкіри. Процеси регенерації шкірного покриву з часом проходять не так швидко. Хімічний пілінг сприяє їх активній стимуляції.

Результати пілінгу

Коли використовується косметика для обличчя, завжди хочеться отримати максимум ефекту від процедури. После процедури шкіра стає свіжою, рівною, вологою. Результатом пілінгу є:

 • зниження кількості зморшок, наслідків вугрової висипки, рубцевих змін, пігментації - поверхневі недосконалості і пошкодження видаляються з зовнішнім шаром шкіри;
 • профілактика вікових змін;
 • стимуляція активної вироблення колагену, який відповідає за пружність і еластичність шкіри, тому контури обличчя стають чіткішими, молоді клітини активізуються.

При грамотному застосуванні така процедура дозволить досягти бажаних косметичних ефектів.

Види і переваги пілінгу

Пілінг для обличчя вважається панацеєю від різних естетичних бід. Він допоможе перетворити шкіру. Але успіх залежить від правильно обраного складу, а також грамотно складеного курсу лікування.

Пілінг може бути:

 1. Поверхневим. Дані засоби впливають на шкірні покриви на рівні рогового шару. Діючою речовиною служать різні фруктові кислоти - як правило, до їх складу входить гліколева в різних пропорціях. В результаті такого впливу шкіра оновлюється і розгладжується, колір обличчя поліпшується, спостерігається очищення шкіри. Поверхневий пілінг показаний при виявленні ознак старіння і дефектів епідермісу.
 2. Серединним. На відміну від поверхневого, відлущуючий пілінг для шкіри обличчя впливає на глибші дермальні шари і має більш агресивний вплив. Такі засоби найчастіше виготовляються на основі ТСА, висококонцентрованої азелаинової і саліцилової кислот, а також ретинолу. Результатом впливу є активне лущення. Засоби серединного пілінгу показані при тьмяності шкіри, зморшках і втраті тургору.
 3. Глибоким. Впливають на весь шар епідермісу, чого вдається досягти за рахунок додавання фенолу і його сполук. Такий склад має виражений омолоджуючий ефект, однак може викликати серйозні ускладнення. Альтернативою хімічного пілінгу для глибокого очищення шкіри обличчя сучасна косметологія пропонує масу менш травмонебезпечних апаратних методик.

Вибір відповідного засобу повинен здійснювати лікар-дерматолог або косметолог після огляду.

Особливості замовлення онлайн в "Аптеці Доброго Дня"

Щоб вибрати найбезпечніший пілінг, можна відвідати "Аптеку Доброго Дня". В асортименті можна підібрати оптимальний косметичний засіб відповідно до своїх потреб за відповідною вам ціною. Покупку можна здійснити в режимі онлайн в кілька кліків. На сайті регулярно діють знижки та акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Харків, Тернопіль, Київ, Одесу. Доставка здійснюється по всій території України, замовити сертифіковану косметику можна на сайті або за телефоном.