Скраб для обличчя

Вид
Вид

Щоб шкіра була чистою і здоровою, застосовуються всі можливі засоби для її глибокого очищення. На особливу увагу серед них заслуговує скраб для обличчя, який сьогодні заслужено користується великим попитом. Це косметичний засіб, представлений гелями, кремами або емульсіями з абразивними компонентами. Скраби позбавляють від відмерлих частин, забезпечуючи миттєву дію.

Переваги скрабів

Для досягнення гладкості шкіри слід використовувати якісну косметику для обличчя. Серед усіх варіантів таких косметичних засобів, найкраще підходять скраби. Адже абразив знімає шар відмерлих клітин, вирівнюючи структуру еідерміса. Лущення сприймається рецепторами шкірних покривів як травма, що сприяє прискореному синтезу колагену. В результаті шкіра стає молодою і пружною.

Критерії вибору ефективного скрабу для обличчя

Будь-який косметичний засіб потрібно вибирати, орієнтуючись на особливості складу, показання, а також тип шкіри. Не виняток і скраби для обличчя. Вони виготовляються з додаванням абразивів, нерідко - з овальними або круглими полімерними частинками. Ці компоненти забезпечують більш дбайливий процес відлущування, ніж, наприклад, абрикосові кісточки.

Для граничної ефективності делікатні скраби часом містять тандем полімерних частинок з воском, які створюються з жожоба або карите. Такі частинки, нагріваючись до температури шкірного покриву, забезпечують м'яке ковзання скрабу. В результаті переносимість процедури поліпшується. Власницям жирної шкіри підійдуть косметичні засоби на основі солей. Такий абразив буде підсушувати шкірний покрив. Але ось для чутливої дерми цей варіант не згодиться. Він буде щипати шкіру, провокуючи роздратування.

При куперозі скраби для глибокого очищення обличчя протипоказані. У цьому випадку підійде гоммаж або пілінг. Адже захворювання супроводжується витонченням стінок судин, вони стають ламкими.

Частота застосування скрабів наступна:

  • жирна шкіра - краще застосовувати ексфоліант один-два рази на тиждень;
  • суха - досить двох разів на місяць, в поєднанні з масками для догляду.

Після застосування скрабу бажано наносити спеціальний зволожуючий крем або молочко.

Особливості покупки онлайн в "Аптеці Доброго Дня"

Для замовлення скрабу для обличчя досить відвідати профільний сайт компанії Аптека Доброго Дня. У представленому асортименті високоякісної і сертифікованої продукції не проблематично вибрати найбільш ефективний варіант під свій тип шкіри. На сайті регулярно діють знижки та акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто - Харків, Чернівці, Київ, Кривий Ріг. Здійснюється оперативна доставка косметичної продукції по всіх містах України. Замовити продукцію можна на сайті або за телефоном.