Лак для нігтів

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Лаки для нігтів - затребувані лікувальні та декоративні манікюрні засоби. Перші використовуються для усунення проблем: вони сприяють зміцненню нігтьової пластини, усувають розшарування, грибок та інші неприємності, в тому числі різні захворювання. Декоративні лаки використовуються для створення нейл-образів.

Види лаків для нігтів

Сучасна косметика для нігтів пропонує широке різноманіття лаків. Залежно від призначення, склади можуть бути базовими, кольоровими і закріплюючими. Перші являють собою прозору основу, яка живить і вирівнює поверхню нігтьової пластини. Кольорові лаки відповідають за створення декоративного покриття, а закріплюючі - наносяться як верхній шар, захищаючи ніготь і стійко фіксуючи кольорове покриття, а також сприяючи швидкому висушування. Декоративні склади можуть бути дзеркальними, матуючим, термічними, перламутровими, голографічними. Також часто використовуються неонові, кракелюрні, слюдяні і хамелеонові текстури.

Базові склади сприяють вирівнюванню нігтьової пластини і забезпечують захист від хімічних впливів кольорових лаків. Крім того, основи підвищують якість і швидкість адгезії кольорового шару з нігтем. Вони містять вітаміни і мікроелементи, що живлять і зміцнюють пластину.

Види базових лаків для нігтів:

 1. Укріплюючі. Вони призначені для вирівнювання поверхні пластини, запобігання ламкості і розшарування, а також для надання нігтям здорового зовнішнього вигляду.
 2. Відновлюючі. Виготовляються на основі поживних масел і вітамінів, які сприяють регенерації нігтів.
 3. Комплексно зміцнюючі. Вони повністю відновлюють нігтьову структуру. Виготовляються з додаванням кальцію, ефірних масел, магнію, натрію і вітамінно-мінерального комплексу.
 4. Кондиціонери. Це засоби, що стимулюють ріст нігтьової пластини, зволожують її і запобігають ламкості.
 5. Зміцнюючі кондиціонери. Використовуються для м'яких і гнучких нігтьових пластин. Такі склади сприяють відновленню пластини, продовженню терміну служби декоративних лаків і запобіганню розшарування.
 6. Вирівнюючі. Виготовляються на основі волокон шовку, тальку та інших мікроелементів, що заповнюють нерівності.

Базові лаки можна використовувати і як самостійний засіб, проте в цьому випадку потрібно нанести топ.

Правила нанесення лаку

Перед нанесенням лаку нігтьову пластину в обов'язковому порядку слід знежирити. Для цього використовують рідину-ремувер, яка не містить масел. Нігті не можна покривати лаком, якщо попередньо був використаний крем для рук, або масло для кутикул.

Всі засоби використовують в комплекті з основою, а також топовим покриттям. Це дозволить зберегти здоров'я нігтів, поліпшити їх гладкість. Більш того, в такому випадку кольоровий лак буде довше триматися. Засіб бажано наносити тонким шаром, два-три рази по всій нігтьовій пластинці, рівномірно. Для поновлення засобу досить підфарбувати лише торці нігтя. Це поверне нігтьовій пластині неповторний блиск.

Замовлення косметичної продукції онлайн

Для лікування, зміцнення і захисту нігтів застосовуються спеціальні лаки, які можна вибрати на сайті «Аптеки Доброго Дня». Широкий асортимент аптечної косметики дозволить купити оптимальний варіант косметичного засобу. Ефективний засіб надається за прийнятною ціною. На сайті є знижки і акційні пропозиції. Замовити лаки для нігтів недорого можна в режимі онлайн прямо зараз. Доставка здійснюється по Києву, Харкову, Львову та іншим містам України.

 • Ще 20 товарів