Засоби для видалення кутикули

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
  1. Гель Eye Care перешкоджуючий зросту кутикули 5 мл
    Немає в наявності

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 09.02.2022
Провірено

Кожній представниці прекрасної статі хочеться виглядати доглянутою, привабливою, ефектною. Для створення гармонійного образу потрібно врахувати цілий перелік нюансів. На особливу увагу тут заслуговує стан нігтів, а також кутикул, що обрамляють нігтьову пластину. Процедура класичного манікюру передбачає видалення кутикул. Але в цьому випадку існує ризик порізу та занесення вірусу або інфекції. Щоб забезпечити безпеку цієї процедури рекомендується застосовувати спеціальні засоби для видалення кутикул.

Особливості вибору косметичних засобів

На сьогоднішній день існують різні засоби по догляду за кутикулами, які користуються попитом серед представниць прекрасної статі. Принцип дії таких косметичних продуктів схожий між собою. Він базується на розчиненні кератину, який входить до складу шкіри. Тому кутикула розм'якшується. Її можна легко видалити спеціальним інструментом (лопаткою або апельсиновою паличкою). Професійно процедуру проводять в салонах краси. Ризик порізу в такому випадку виключений. Але усунути кутикулу можна і вдома.

На сучасному ринку представлені засоби-розмякчувачі, основою яких є такі діючі компоненти, як:

  • карбамід (сечовина);
  • кислоти;
  • лугу.

Перша косметика для нігтів, яка була створена для розм'якшення і видалення кутикули була лужною. Це найбільш агресивний засіб, що вимагає нейтралізації після застосування. В іншому випадку дія косметичного продукту триватиме ще деякий час. Це негативно позначиться на стані шкіри і нігтьової пластини.

Наступними з'явилися кислотні засоби для видалення кутикул. Вони відрізняються більш м'яким впливом, тому нейтралізації не потрібно. Склади, в основі яких - карбамід або сечовина, різні за ефектом. Вони насичують оброблені ділянки, але не руйнують кератин. Такі засоби піднімають кутикулу, дозволяючи її видалити. Подібні косметичні продукти можуть бути представлені у формі суспензії, гелю, рідини. Вони різні за упаковкою і фасуванням. Передбачається наявність або відсутність дозаторів.

Переваги засобів для видалення кутикул

Кожен з видів засобів, призначених для розм'якшення і подальшого видалення кутикул, має свої переваги:

  • кислотні засоби випускають переважно на фруктовій основі, вони відрізняються м'яким впливом;
  • лужні - забезпечують чудовий результат за одну-дві хвилини;
  • склади на основі карбаміду або сечовини - не алергенні, мають високий рівень безпеки, добре переносяться діабетиками і людьми, які пройшли хіміотерапевтичний курс лікування.

Використовувати засіб дуже просто. Досить нанести рідину на шкіру навколо нігтя і дати їй 15-20 секунд для повного вбирання. Після цього за допомогою апельсинової палички кутикула відсувається. Після процедури слід обов'язково вимити руки теплою водою з милом. Не можна тримати засіб на нігтях довше 1 хвилини.

Рецептура таких засобів розробляється так, щоб при використанні максимально зволожувати шкіру - це є ефективною профілактикою пересихання. Тому ці косметологічні продукції впораються з будь-якими кутикулами. Їх виділяє простота і економічність застосування. Після нанесення зростання кутикул зменшується. Для того, щоб добитися максимальної ефективності застосування, купувати такі засоби слід тільки в аптеках.

Замовлення косметичної продукції онлайн

Купити ефективні засоби для видалення кутикул можна недорого на сайті "Аптеки Доброго Дня". Широкий асортимент якісної продукції дозволить кожному зробити вигідну покупку за прийнятною ціною в режимі онлайн. На сайті діють знижки та акційні пропозиції. Замовити товар можна вже зараз. Оперативна доставка аптечної косметики здійснюється по Києву, Львову, Одесі та інших містах України.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.