Косметика для тіла

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Косметика для тіла

Шкіра людини постійно відчуває стреси в результаті впливу зовнішніх негативних чинників. Покрови на тілі, як і на обличчі, також вимагають дбайливого і, головне, ефективного догляду. Він дозволить збільшити опірність стресам, нормалізувати ліпідний і кислотно-лужний баланс, а також відновити обмін.

При цьому звичайні засоби не здатні впоратися з такими завданнями, тому найбільш оптимальним рішенням буде професійна косметика для тіла.

Правильний вибір і застосування уходовой програми:

продовжить і збереже молодість шкірних покривів;
знизить результати негативного впливу перепадів температур і вологості, УФ-випромінювання та інших факторів;
попередить виникнення почервоніння, свербіж і лущення.
Крім того, якісна аптечна косметика для тіла забезпечить впевненість у власній привабливості, незалежно від умов.

Особливості застосування професійної косметики для тіла

Для тіла необхідно застосовувати спеціальну косметику. Засоби для обличчя використовувати не рекомендується, оскільки на обличчі шкіра набагато тонше і ніжніше, а також має зовсім іншу клітинну структуру. Крім того, на тіло косметика наноситься більш товстим шаром. Щоб шкіра ефективно вбирала діючі речовини, кровообіг має бути швидким, тому можна зробити розігріваючих зарядку.

Концепція догляду за тілом, як і будь-яка інша, включає 3 ключові етапи:

Очищення. Прийом холодного або прохолодного душу, ванни. Також періодично слід виконувати глибоке очищення з використанням скрабу - це засіб стимулює процеси регенерації, видаляє старі клітини і сприяє утворенню нових.
Зволоження. У засобах для тіла міститься більше зволожуючих компонентів, ніж в косметиці для обличчя, при цьому вони вбираються швидше і активніше. Використовувати такі засоби потрібно не дуже часто, оскільки шкіра перестає виробляти природні кислоти і жири.
Живлення. Засоби цієї категорії містять більше кількість вітамінів і мікроелементів.
Для сухої шкіри рекомендується використовувати більш густі і жирні засоби, а для жирної - спеціальні масла.

Основні категорії засобів

Косметика для тіла представлена ​​великим асортиментом, який включає:

засоби для підвищення тонусу - вона нормалізує стан шкіри за рахунок стимулювання обмінних процесів, які проходять в тканинах;
зволожуючі засоби - ця категорія складається з кремів, гелів і бальзамів, які пом'якшують шкіру і відновлюють водний баланс;
засоби для очищення - це спеціальні пілінги і скраби, які підбираються на підставі типу шкіри.
Крім того, існують і спеціальні засоби - наприклад, косметика для глибокого очищення, яка використовується для відкриття пір, гоммажи, засоби для бальнеотерапії і багато іншого. Окрему групу становлять продукти для масажу.

Косметика підбирається на підставі особливостей шкіри, сезону і кліматичних умов, виходячи з рекомендацій лікаря-косметолога або дерматолога. Такі засоби слід купувати в спеціальних магазинах косметики для тіла або, краще за все, в аптеці.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення