Антиперспіранти

Вид
Вид

Антиперспіранти є незамінними засобами профілактики неприємних запахів. Особливо актуально їх застосування в літню пору. Адже нанесення засобу на шкіру сприяє звуженню пор, в результаті піт виділяється менше. Крім того, солі цинку і алюмінію, які входять до складу засобу, знищують бактерії, що провокують неприємний запах.

Особливості антиперспірантів

У сучасному ритмі життя косметика для рук, тіла і ніг ,використовується щодня, захищаючи шкіру і забезпечуючи комфорт. Не виключенням є антиперспіранти. Як правило, засоби представлені в різних формах:

  • гелевій;
  • твердій;
  • рідкій.

Протистояти неприємному запаху найкраще допомагає гелеподібний антиперспірант. Крім нього, захист від виділення поту забезпечують кулькові дезодоранти або ж стікові. Але перед тим, як замовити засіб, важливо переконатися, що в складі є солі алюмінію і цинку. Саме вони захищають від появи неприємного запаху і рясного потовиділення. Однак власникам чутливої шкіри краще віддати перевагу засобам з циклометиконом або гліцерином.

Антиперспіранти і дезодоранти: основні відмінності

Для вирішення проблеми з активним потовиділенням потрібні не дезодоранти, а саме антиперспіранти. Перші лише усувають неприємний запах. Особливості вибору такого засобу залежать безпосередньо від потреб людини.

Якщо піт виділяється не інтенсивно, не доставляючи дискомфорту, можна віддати перевагу і дезодорантам. В іншому випадку доцільно віддати перевагу антиперспірантам.

Якщо дезодоранти маскують неприємний запах поту за допомогою ароматів, то антиперспіранти надають цілеспрямовану дію. Вони звужують пори потових залоз, в результаті чого блокується надмірне потовиділення.

Основою дезодорантів в основному є антибактеріальні речовини - спирт, триклозан, пропіленгліколь. Такі компоненти здатні нейтралізувати бактерії, що провокують неприємний запах поту, на кілька годин.

Основою антиперспірантів є солі цинку або алюмінію, які проникають всередину потових залоз. Вони згущаються, контактуючи з потом. У підсумку поява поту блокується. Пахви залишаються практично сухими протягом усього дня.

Рекомендації щодо застосування

Всупереч поширеній думці, антиперспіранти наносять зовсім не після душа, а за 2-3 години до сну. Активних компонентів потрібен час, щоб почати діяти. Антиперспіранти завжди наносять на суху чисту шкіру. В іншому випадку солі алюмінію зв'язуються з інгредієнтами шкірного секрету, але всередину потових залоз не проникнуть.

Антиперспірант допустимо застосовувати раз на добу. В іншому випадку пори будуть занадто закупорені, що провокує роздратування. Щоб освіжитися - засіб змивають, шкіру висушують, а потім відновлюють захист.

Замовлення продукції онлайн

Купити якісні антиперспіранти, які забезпечують захист від поту в режимі 24/7 можна безпосередньо на сайті "Аптека Доброго Дня". Серед широкого асортименту аптечної косметики кожен може вибрати надійний і ефективний засіб. Прийнятні ціни і професійний сервіс приємно порадують покупця. На сайті регулярно діють знижки та акційні пропозиції. Покупку можна здійснити прямо зараз в режимі онлайн. Здійснюється оперативна доставка по Києву, Одесі, Львову та іншим містам України.