Масло для тіла

Вид
Вид

У складі сучасної косметики дуже цінуються рослинні масла. Косметичний продукт проходить багатоетапну обробку, перш ніж потрапити у флакон. З нього видаляють природний віск і сторонні домішки. Потім масло відбілюють, дезодорують. Після цього воно стає придатним для використання.

Особливості складу

Як і всі засоби по догляду за тілом у масла для тіла свій особливий склад. Він передбачає наявність жирних кислот, вітамінів і мінералів.

Ефективні склади найчастіше включають суміші масел. Таке компонентне різноманіття призводить до ефективного харчування і зволоженню шкірних покривів. Жирні кислоти, полівітаміни насичують дерму, не забиваючи при цьому пір.

Застосування масла для тіла

Нерідко крем для тіла поєднують із застосуванням масла. Продукт підходить для всіх типів шкіри. Ефект його застосування наступний:

  • ефективне глибоке зволоження та живлення;
  • відновлення пошкоджених структур епідермісу;
  • перешкода дегідратації.

Чим більше натуральних інгредієнтів в маслі, тим більше воно універсально. При грамотному і регулярному застосуванні масло для тіла дасть бажаний результат.

Замовлення косметичної продукції

Якісне зволожуюче масло для тіла можна купити в режимі онлайн в "Аптеці Доброго Дня". У нас представлений широкий асортимент аптечної косметики за прийнятними цінами. Тому кожен може вибрати оптимальний варіант відповідно до свого типу шкіри. Замовити сертифіковану продукцію недорого тепер можна всього в два кліка. На сайті завжди діють знижки та акційні пропозиції. Аптека надає можливість доставки по Києву, Львову, Одесі, Харкову, Дніпру та іншим містам України.