Макіяж для брів і очей

Вид
Вид

Важливим об'єктом макіяжу є очі. У дівчини може бути бездоганно рівна шкіра, чарівні губи, пишні вії. Але якщо макіяж очей не досконалий, це зіпсує весь образ. Сьогодні візажисти застосовують всілякі засоби, що забезпечують догляд за бровами, очима, віями. Це дозволяє зробити загальний макіяж гармонійний і красивим.

Особливості макіяжу брів і очей

Сучасна декоративна косметика - обов'язкова складова косметички. Незалежно від способу, очі повинні виділятися, погляд - притягувати і чарувати З усіма цими завданнями ефективно справляється спеціальний макіяж для очей і брів. Він дозволить створити виразний образ, що запам'ятовується, підкреслити природну красу очей або зменшити видимі недоліки. Візуальна корекція брів, форми очей і вій робить погляд відпочившим і свіжим.

Вибір декоративної косметики

Одним з найбільш затребуваних засобів для макіяжу є олівець для брів, а також туш і тіні:

  • тіні при правильному нанесенні здатні привернути увагу до очей і підкреслити їх форму;
  • туш здатна додати віям об'єм;
  • спеціальні підводки або олівці зроблять погляд глибоким і виразним.

Текстуру тіней підбирають за типом шкіри, колір - відповідно кольору очей, а також типу макіяжу. Спокійні пастельні відтінки - підходять для денного макіяжу. У вечірньому макіяжі частіше застосовують мерехтливі і яскраві кольори. Вони не залишать жінку непоміченою. Для вдалого макіяжу нерідко малюють стрілки, створюють димчастий контур. Це дозволяє підкреслити або ж скорегувати форму.

Замовлення косметичної продукції онлайн

Якісна аптечна косметика, представлена на сайті «Аптеки Доброго Дня», допоможе кожній жінці виглядати незрівнянно. Замовити косметичну продукцію за прийнятною ціною можна прямо зараз. На сайті регулярно діють знижки та акційні пропозиції. Недорого і швидко купити все, що потрібно для макіяжу, не важко в режимі онлайн. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Суми, Чернівці, Київ, Одесу.