Чоловіча косметика для обличчя

Вид
Вид

Чоловіча косметика

Серед представників сильної статі існує думка, що косметичні засоби призначені виключно для жінок. Однак це не так. Сьогодні доглянутість багато в чому визначає статус чоловіка і підкреслює його рівень, тому більшість відомих світових виробників, що випускають косметичні засоби, мають лінію для чоловіків. При цьому вони мають ряд відмінних рис. Розглянемо основні з них.

Особливості шкіри і їх вплив на вибір чоловічої косметики

З шкірою чоловікам пощастило. У представників сильної статі вона в два рази товще і містить більше волокон сполучної тканини, які виступають в ролі каркаса. Хоч вони також старіють і стоншуються, даний процес протікає набагато повільніше, ніж у жінок. Саме тому зморшки у чоловіків з'являються пізніше, але коли вони утворюються, складки дуже виражені і глибокі.

Друга відмінність - значно більшу кількість потових і сальних залоз. Вони забезпечують природне зволоження шкіри і захист від агресивних факторів зовнішнього середовища. При цьому часте гоління постійно зрізає верхній шар епідермісу і робить його більш уразливим. Тому потрібне застосування чоловічої косметики для особи - не тільки лосьйонів зі спиртом, які є дратівливі і висушують шкірні покриви, а й спеціальних зволожуючих / захисних кремів.

Яку чоловічу косметику вибрати?

Косметичні засоби для сильної половини людства діляться на:

• Що Очищають. Навіть чоловікові, з його товстої і міцної шкірою, вмиватися із застосуванням звичайного мила не можна - воно підходить тільки для рук! Шкіра обличчя після нього стягується і реагує появою лущення. Найкраще використовувати спеціальний гель або косметичне мило. Володарем жирної і схильної до утворення акне шкіри рекомендуються скраби.

• Поживна і зволожуюча косметика для чоловіків. Дана група засобів захищає шкірні покриви від вітру, УФ-променів і інших несприятливих факторів зовнішнього середовища, які призводять до появи зморшок і зміни кольору шкіри. Зазвичай крема для чоловіків не містять «жіночих» запахів і мають зовсім інший склад.

• Після гоління. Креми і гелі можуть цілком замінити живильний крем, проте жирні засоби для сухої шкіри можна використовувати після цієї процедури - необхідна спеціальна чоловіча косметика для особи. Така економія може призвести до запалення волосяного фолікула і викликати появу прищів. Крім того, в лінійках для чоловіків також зустрічаються спеціальні засоби по догляду за тілом, волоссям і бородою, а також для депіляції. Купувати їх рекомендується не в звичайних магазинах чоловічої косметики, а в спеціалізованих аптеках - тоді можна розраховувати на дійсно якісний продукт.