Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Доппельгерц Актив Вітаміни для здоров'я шкіри, волосся та нігтів капсули №30
286,90 ₴

Інструкція до препарату Доппельгерц Актив Вітаміни для здоров'я шкіри, волосся та нігтів капсули №30

Інструкція

Доппельгерц Актив (Doppelherz Aktiv) Вітаміни для здоров'я шкіри, волосся та нігтів інструкція по застосуванню

Склад

Компоненткапсул% від рекомендованої добової дози
Вітамін B5 9 мг 150*
Цинк 5 мг 33
Вітамін B6 1 мг 50
ПНЖК Омега-3 0,6 г 5.4
Біотин 150 мкг 300*

олія зародків пшениці, розчин желатину (желатин - загусник, гліцерин - агент вологоутримуючий Е 422, сорбіт - підсолоджувач Е 420i), просо сухий екстракт, олія соєва, віск жовтий (глазивач Е 901), цинку сульфат (цинк), 322), кальцію-Д-пантотенат (вітамін В5), оксид заліза жовтий (барвник Е 172), оксид заліза червоний (барвник Е 172), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6), біотин.

Властивості

Вітаміни, мінеральні речовини та рослинні компоненти комплексу оптимізують обмін речовин, живлять шкіру, волосся та нігті, підтримуючи їх здоров'я та красу.

Олія зародків пшениці – їхня корисна дія насамперед пов'язана з наявністю у складі вітамінів групи В, D, А, РР, К, вітаміну Е та поліненасичених жирних кислот (ПНЖК). Всі ці речовини необхідні для зменшення сухості шкіри та підтримання нормального стану жирових мембран, що оточують клітини шкіри.

Просо (сорго) сухий екстракт – містить амінокислоти, вітаміни та мінеральні речовини, які відіграють ключову роль у підтримці нормальних обмінних процесів у шкірі та волосяних цибулинах. Значно покращує стан шкіри та волосся, усуває сухість шкіри, зберігає в ній вологу, попереджає випадання волосся.

Вітамін В5 (кальція-Д-пантотенат) – входить до складу коензиму А, які відіграють важливу роль у жировому та вуглеводному обмінах, продукції енергії, утворенні гормонів надниркових залоз та в еритропоезі. Вітамін В5 бере участь у метаболізмі жирних кислот, причому потреба в ньому різко зростає в період статевого дозрівання.

Вітамін В6 (піридоксин) – надзвичайно важливий вітамін, що бере участь у формуванні білкових структур організму, медіаторів нервової системи, простагландинів та в еритропоезі. Він необхідний підтримки гормонального рівноваги і адекватної імунної відповіді. Дефіцит вітаміну В6 у дорослих проявляється ураженням шкіри в ділянці рота (хейліт), розвитком себорейного дерматиту, стоматитом, диспепсичними розладами. Тканини, в яких найбільш швидко відбувається клітинна регенерація, потребують вітаміну В6.

Біотин – вітамін групи В, що бере участь у синтезі та утилізації жирів та амінокислот. Нестача біотину в організмі призводить до різкого погіршення метаболічних процесів. Біотин необхідний для формування здорових нігтів та волосся. Застосування біотину збільшує товщину нігтів у пацієнтів із наявністю ламкості нігтів. Зміцнення волосся та поліпшення їхнього росту пов'язують зі здатністю біотину покращувати метаболізм жирних кислот у шкірі голови.

Цинк – біологічна роль цієї мінеральної речовини пов'язані з діяльністю залоз внутрішньої секреції, він необхідний функціонування ендокринної системи, включаючи гормони тимусу, інсулін, гормон росту, статеві гормони. Цинк сприяє регулюванню активності сальних залоз. Він потрібний для білкового синтезу та утворення колагену, покращує захисну здатність імунної системи та загоєння ран.

Область застосування: додаткове джерело цинку, вітамінів В5, В6, біотину містить ПНЖК Омега-6 (лінолеву кислоту).

Рекомендації щодо застосування

* Не перевищує допустимий рівень споживання.

Дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час їди, запиваючи водою. Тривалість прийому 2 місяці. Після перерви на 1 місяць можливий повторний прийом.

Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів продуктів, вагітним і жінкам, що годують.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку