Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Доппельгерц Актив Магній + кальцій капсули №30
210,00 ₴

Інструкція до препарату Доппельгерц Актив Магній + кальцій капсули №30

Інструкція

Доппельгерц Актив Магній + кальцій інструкція по застосуванню

«Доппельгерц актив Магній + Кальцій» - це ефективна біологічно активна дієтична добавка, яка є додатковим джерелом магнію і кальцію. Препарат містить макроелементи, які потрібні для підтримки діяльності серцевої, м'язової та нервової систем. Сприяє нормалізації психічного статусу.

«Доппельгерц актив Магній + Кальцій» - таблетки для підтримки нормальної роботи серця, м'язів і нервової системи.

Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, гідроксил-пропив-метил-целюлоза, модифікований крохмаль, карбоксил-метил-целюлоза, стеаринова кислота, порошок буряка, магнію стеарат, заліза оксид, тальк, гідроксил-пропив-целюлоза, олія оливкова, кремнію діоксид. Фармакологічна дія
Таблетки - ДЕПО забезпечують повільне і поступове вивільнення компонентів, що забезпечує їх максимальну засвоюваність клітинами організму.

Кальцій - є головним елементом кісткової і зубної тканини, бере участь в регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, необхідний для підтримки стабільної серцевої діяльності. Кальцій бере участь у передачі нервових імпульсів, скороченні скелетних м'язів і мускулатури міокарда, обміні кісткової тканини. Сприяє виведенню солей важких металів і радіонуклідів. У зв'язку з тим, що постійно відбувається виведення кальцію з організму, слід в будь-якому віці стежити за надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково.

Магній - є найважливішим макроелементом. Необхідний для забезпечення багатьох енергетичних процесів, бере участь в обміні білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот. Бере участь в обміні фосфору, сприяє зниженню тиску крові, необхідний для функціонування багатьох ферментів. Магній контролює нормальне функціонування клітин міокарда, сприяє регуляції його скорочувальної функції. Бере участь в процесі нервово-м'язового збудження. У стресових ситуаціях виводиться підвищена кількість вільного іонізованого магнію, в зв'язку з чим, його додатковий прийом сприяє підвищенню резистентності до стресу. Повинен надходити в організм у певному співвідношенні з кальцієм.

Вітамін D3 - управляє засвоєнням кальцію і сприяє його інтеграції в кістковий скелет. Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію і фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктування кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3 .Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я в наших північних широтах і потрібне додаткове його введення, особливо, в зимову пору року.

Марганець - мікроелемент, який необхідний для росту, роботи статевої функції, загоєння ран, максимально продуктивної діяльності клітин мозку, а також нормального метаболізму цукрів і інсуліну. Марганець - важливий антиоксидант, він необхідний для синтезу ферменту, що захищає організм від вільних радикалів, що ушкоджують клітини. Марганець зміцнює тканини артерій, роблячи їх більш стійкими до утворення холестеринових бляшок. Він також позитивно впливає на метаболізм холестерину. Необхідний для зниження ризику захворювань хрящової тканини і кісткової системи.

Мідь - мінеральна речовина, необхідна для нормальної роботи серця, зниження рівнів цукру, холестерину і сечової кислоти в крові. Крім цього, вона зміцнює кісткову тканину, сприяє розвитку клітин крові, зміцнює імунітет, сприяє зростанню дітей. Це мінеральна речовина необхідно для вироблення колагену в кістковій тканині, має велике значення для швидкого зрощення переломів кісток. Мідь застосовується для зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань, вона сприяє нормальному ритму серця.

Склад

Магній (оксид) - 175 мг.
Кальцій (карбонат) - 350 мг

Застосування

дорослим по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Показання

 • підвищені фізичні навантаження (наприклад, спорт);
 • нездоровий спосіб життя (напри клад, вживання тютюну й алкоголю);
 • стрес.

Форма випуску

таблетки масою 1,6 г (по 10 таблеток в блістер;і по 1 або З блістери в пачці).

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку