Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Доппельгерц Бьюті Краса та здоров'я волосся капсули №30
332,20 ₴

Інструкція до препарату Доппельгерц Бьюті Краса та здоров'я волосся капсули №30

Інструкція

Доппельгерц Бьюті Краса та здоров'я волосся капсули інструкція по застосуванню

«Доппельгерц Б'юті Краса і здоров'я волосся» - це унікальна біологічно активна дієтична добавка, спеціально підібрана для поліпшення стану волосся і кожі. Активні компоненти надають косметичну і лікувальну, а також антиоксидантну дію за допомогою сухого екстракту сорго (просо), хвоща, масла зародків пшениці і поливитаминного комплексу.

Допоміжні речовини: розчин желатину, масло соєвих бобів, соєва олія, віск жовтий, лецитин, вода очищена, титану діоксид, хлорофілін міді комплекс.

Фармаклогічна дію

Доппельгерц Б'юті Краса і здоров'я волосся це комплексний і цілеспрямований вплив на стан Вашого волосся і шкіри голови.

Масло зародків пшениці - їх корисну дію в першу чергу пов'язано з наявністю в складі вітамінів групи В, D, А, РР, К, вітаміну Е і поліненасичених жирних кислот (ПНЖК). Комплекс вітамінів нормалізує обмін речовин, зменшує сухість шкіри.

Вітамін Е - є одним з найважливіших природних антиоксидантів, покращує кровообіг у волосяних фолікулах, стимулюючи ріст волосся. Зародки пшениці містять від 55 до 65% лінолевої кислоти, яка відноситься до жирних кислот класу Омега-6. В організмі лінолева кислота може перетворюватися в гамма-лінолеву кислоту (ГЛК). ГЛК застосовується для зменшення сухості шкіри і підтримки нормального стану жирових мембран, які оточують клітини шкіри.

Сухий екстракт хвоща - в стеблах цієї трави міститься кремній, який сприяє виробленню колагену, що покращує загальний стан волосся і шкіри голови. Крім нього в хвоще містяться і інші поживні речовини - кремнієва кислота, калій, марганець, алкалоїди та флавоноїди. Вони покращують кровообіг, стимулюють ріст волосся, відновлюють структуру волосся, роблячи їх гладкими і шовковистим.

Вітамін С - бере участь у метаболізмі амінокислот, впливає на систему колагену, що забезпечує, поряд з іншими факторами, нормальну проникність стінок судин, підтримує нормальну еластичність шкіри. Прискорює відновні процеси в шкірі, покращуючи загальний стан шкіри голови і зростання волосся.

Просо (сорго) сухий екстракт - містить амінокислоти, вітаміни і мінеральні речовини, які відіграють ключову роль в підтримці нормальних обмінних процесів в шкірі і волосяних цибулинах. Дозволяє значно поліпшити стан шкіри і волосся, усунути сухість шкіри, зберегти в ній вологу, попередити випадання волосся.

Амінобензойна кислота - є складовою частиною молекули вітамінів групи фолієвої кислоти, має антиоксидантну дію, сприяє регенераторним процесам.

Цинк - біологічна роль цієї мінеральної речовини пов'язана з діяльністю залоз внутрішньої секреції. Цинк сприяє регуляції активності сальних залоз, необхідний для регенерації клітин шкіри, білкового синтезу і утворення колагену, покращує захисну здатність імунної системи.

Нікотинамід - входить до складу ферментів, необхідних для клітинного дихання, гліколізу і синтезу жирів. Бере участь в обміні речовин, сприяє кращому харчуванню волосся, покращує постачання волосяних фолікулів киснем, входить до складу коензимів, що беруть участь в процесах клітинного оновлення. Відповідає за утворення пігменту у волоссі. Кальцію-D-пантотенат (пантотенова кислота). Стимулює ріст і поділ клітин шкіри, зміцнюючи загальний стан шкіри і сприяючи її здоров'ю, бере участь у метаболізмі жирних кислот. Відновлює механічно і хімічно пошкоджене волосся, знижуючи їх ламкість.

Цистеїн і метіонін - амінокислоти, надають антиоксидантну дію, сприяють нейтралізації токсинів і перешкоджають випаданню волосся.

Вітамін В6 (піридоксин) - надзвичайно важливий вітамін, що бере участь у формуванні білкових структур організму, необхідний для підтримки гормональної рівноваги і адекватної імунної відповіді. Дефіцит вітаміну В6 у дорослих проявляється ураженням шкіри в області рота (хейліт), розвитком себорейного дерматиту, стоматитом, диспепсичними розладами. Тканини, в яких найбільш швидко відбувається клітинна регенерація, потребують вітаміні В6.

Мідь - бере участь у багатьох ферментативних реакціях, входить до складу ферментів, відповідальних за переплетення волокон колагену і еластину. Мідь сприяє росту і розвитку організму, впливає на гормони гіпофіза і стимулює розвиток і функцію статевих залоз.

Біотин - вітамін групи В, який бере участь в синтезі і утилізації жирів і амінокислот. Необхідний для формування здорових нігтів і волосся, знижує їх ламкість. Захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища. Зміцнення волосся і поліпшення їх зростання пов'язують зі здатністю біотину покращувати метаболізм жирних кислот в шкірі голови.

Склад

Сорго сухий екстракт - 75 мг.
Олія зародків пшениці - 150 мг.
Сухий екстракт хвощу - 100 мг.
Метіонін - 5 мг.
Цистеїн - 7,4 мг.
Амінобензойна кислота - 30 мг.
Пантотенат - 6 мг.
Біотин - 75 мкг.
Вітамін В6 - 1,4 мг.
Цинк - 10 мг.
Нікотинамід - 8 мг.
Мідь - 0,5 мг.
Аскорбинова
кислота (витамин С) - 80 мг

Застосування

Дорослим та дітям старше 14 років по 1 капсулі 1 раз на день під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Показання

 • сприяє росту здорового волосся, перешкоджає його випадінню;
 • зменшує сухість шкіри, підтримує нормальний стан клітин шкіри голови;
 • покращує кровообіг в зоні росту волосся;
 • відновлює структуру волосся, роблячи його гладким і шовковистим;
 • нормалізує роботу сальних залоз голови.

Форма випуску

Капсули масою 1235 мг (30 капсул у блістерах упаковані в картонну коробку).

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку