Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Фуразолідон 0,05 г таблетки №20
69,30 ₴

Інструкція до препарату Фуразолідон 0,05 г таблетки №20

Інструкція

Терапевтичний ефект Фуразолідон ви можете спостерігати вже через 4-6 годин після прийому лікарського засобу: препарат сповільноє розмноження шкідливих мікробів і пригнічує розвиток лямбліозу дизентерії паратифу. Згідно Фуразолідон інструкція для застосування ліки можна використовувати як дітям так і дорослим.

ФУРАЗОЛІДОН (Furazolidonum) інструкція для застосування

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: Furazolidonum; N-(5-нітро-2-фурфуриліден)-3-амінооксазолі-

дон-2;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки жовтого або зеленкувато-жовтого кольору з плоскою поверхнею та фаскою;

склад: 1 таблетка містить фуразолідону 0 05 г;  

допоміжні речовини: кальцію стеарат крохмаль картопляний цукор молочний аеросил.

Форма випуску.

Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні та антисептичні засоби.

АТС   GO1A XO6.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Синтетичний протимікробний та проти-протозойний препарат похідне нітрофурану. Пригнічує ріст та розмноження стафілококів стрептококів дизентерійної кишкової паличок збудників черевного тифу паратифу та ін-ших мікро організмів. Має протитрихомонадну активність лікувальну дію при лямбліозі. Активний відносно штамів мікро організмів резистентних до антибіотиків і сульфаніламідів. Стійкість до фуразолідону розвивається повільно.

Фармакокінетика.

Швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті розподіляється по тканинах (включаючи центральну нервову систему) в печінці перетворюється в аміно похідне. Екскретується нирками (65%) та кишечником.

Показання для застосування.

Застосовують для лікування бацилярної дизентерії паратифу діареї ентеритів викликаних кишковою паличкою протеєм стрептококами стафілококами ентерококами; лямбліозу трихомонадного кольпіту вагініту уретриту пієліту циститу інфікованих ран.

Спосіб застосування та дози.

Для лікування паратифу дизентерії харчових токсико-інфекцій дорослі приймають внутрішньо по 0 1–0 15 г після їжі 4 рази на добу протягом 5–10 днів (тривалість прийому залежить від характеру та тяжкості патологічного процесу). В таких же дозах фуразолідон можна приймати циклами по 3–6 днів з інтервалами 3–4 дні. Дозу для дітей встановлюють відповідно до віку. Фуразолідон не рекомендують приймати більше 10 днів. При лямбліозі дорослі приймають по 0 1 г фуразолідону 4 рази на добу     діти – в дозі 10 мг/кг маси тіла на добу (добову дозу розподіляють на 3–4 прийоми).

Трихомонадний кольпіт лікують комбіновано. Внутрішньо приймають по 0 1 г препарату 3–4 рази на добу протягом 3 днів. Одночасно в піхву вводять   порошок що містить фуразолідон з молочним цукром в пряму кишку – свічки з препаратом. Лікування щоденне протягом 7–14 днів.

При терапії трихомонадних уретритів доза фуразолідону на прийом – 0 1 г 4 рази на добу протягом 3 днів.

Вищі дози для дорослих внутрішньо: разова – 0 2 г добова – 0 8 г.

Побічна дія.

При прийомі внутрішньо можливі нудота блювання анорексія. Побічні ефекти можна попередити або зменшити їх вираженість запиваючи препарат великою кількістю води а також зниженням дози. Призначають антигістамінні засоби кальцію хлорид вітаміни групи В. У разі виражених побічних явищ фуразолідон відміняють.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату термінальна стадія хронічної ниркової недостатності.

Передозування.

Гострий токсичний гепатит гемато токсичність нейро токсичність   (поліневрит).

Лікування:промивання шлунка прийняття активованого вугілля сольових послаблюючих корекція водно-сольового балансу; гемодіаліз.

Особливості застосування.

З обережністю призначають при хронічній нирковій недостатності захворюваннях нервової системи. Не вживати алкоголь під час лікування препаратом.   З обережністю застосовують в періоди лактації та вагітності. В період прийому препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та обслуговування потенційно небезпечних механізмів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Засоби що залужнюють сечу – знижують ефект (прискорюють виведення з сечею) що закислюють – підвищують. Аміноглікозиди і тетрациклін посилюють протимікробні властивості.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в захищеному від світла недоступному для дітей місці   при температурі +15-25оС. Термін зберігання – 3 роки.

Умови відпуску.

За рецептом.

Упаковка. 

По 20 таблеток у контурній чарунковій упаковці.

Завантажити повну інструкцію
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку