Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ізогідронік гель 20 г
203,80 ₴

Інструкція до препарату Ізогідронік гель 20 г

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 02.12.2022
Провірено
Інструкція

Ізогідронік інструкція по застосуванню

Склад

Вода очищена, екстракт квіток календули, токоферолу ацетат (вітамін Е), морська сіль, ПЕГ-40, гелеутворюючий полісахаридний полімер, гіалуронова кислота.

Гель в тубах по 10 г (g) та 20 г (g) у картонній упаковці.

Загальна характеристика

Гель мукоадгезивний зволожує і стимулює загоєння слизової оболонки носа та чутливої шкіри навколо ніздрів, запобігає сверблячці та печінню, допомагає усуненню подразнення, запалення та набряку порожнини носа. Сприяє відновленню бар'єрних функцій слизової оболонки носа, таким чином допомагає у профілактиці нежитю і попереджає інфекції дихальних шляхів, захищае від несприятливих зовнішніх факторів (сухе загазоване повітря, інше).

Показання до використання

Застосовується в якості зволожуючого засобу для дітей від 6 місяців та дорослих з метою догляду за порожниною носа. Як допоміжний засіб при станах, що супроводжуються сухістю слизової оболонки носа (при ринітах різного походження, у тому числі алергічних, синдромі «порожнього носа», перебуванні на сухому загазованому повітрі), а також для розрідження слизу і виведення надлишкових виділень з носа та для запобігання утворення спайок і рубців при хронічних риносинуситах, для покращення процесу загоєння після хірургічних операцій.

Спосіб застосування

Дітям з 6 місяців та дорослим з профілактичною метою, та як допоміжній засіб у комплексній тepaпії використовувати гель 4-6 разів на добу. Для розм'якшення і видалення носових виділень - 2-3 рази на добу, поки скупчення носових виділень не будуть розм'якшені та видалені. Для стимулювання відновлення функцій слизової оболонки носа при гострих і хронічних порушеннях носового дихання використовувати 4-6 разів на добу. Можна використовувати так часто та довго, як це необхідно. Гель підходить для тривалого інтенсивного носового догляду.

При використанні тримайте голову вертикально і слідкуйте за тим, щоб вміст носа не засмоктувався назад у тубу. Нанесіть невелику кількість гелю в порожнину носа, легко натиснувши на тубу, стисніть ніздрі пальцями і трохи помасажуйте. 3робіть це обережно або безпосередньо кінчиком туби, або чистим кінчиком пальця. Якщо носові шляхи закладені, очистіть їx від слизу за допомогою хустинки або серветки. Після використання кінчик туби слід протирати чистою хустинкою, це знизить ризик зараження при наступному використанні. Гель повинен використовуватися виключно однією людиною. Сумісне використання туби з носовим аплікатором може призвести до розповсюдження інфекції.

Можна використовувати протягом 6 місяців після відкриття. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю:

немає обмежень.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей місці, за температури 5 °С - 25 °С.

Виготовлено за ТУ У 20.4-42952052 - 001:2020

Термін придатності

24 місяці.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку