Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Лавінал спрей проти вошей 100 мл+гребінець+шапочка
261,70 ₴

Інструкція до препарату Лавінал спрей проти вошей 100 мл+гребінець+шапочка

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Лавінал спрей проти вошей 100 мл+гребінець+шапочка

Спеціальний комплект для позбавлення від вошей і гнид для дорослих і дітей від 2-х років.

Спрей проти вошей і гнид Лавінал - це спеціальний натуральний засіб для повного і безпечного позбавлення від головних вошей (педикульозу) у дорослих і дітей від 2 років.

Компоненти спрея витісняють повітря з дихальної системи паразитів і щільно закупорюють їх дихальні отвори. При цьому дія однаково сильно і щодо вошей, і щодо гнид - всі форми гинуть від задухи. Завдяки такому підходу вдається обійти механізм звикання нових популяцій вошей до препарату (як це відомо щодо перметрина*).

1 флакон спрею Лавінал забезпечить до 8 обробок. Це дає можливість використовувати спрей навіть в родині з 4 чоловік. Спрей легко і рівномірно наноситься на волосся, на відміну від звичайного лосьйону або шампуню.

Спеціальний комплект включає густий металевий гребінь і шапочку.

Висока ефективність проти вошей і гнид підтверджена експертною лабораторією МОЗ України
Ефект забезпечений ефірними рослинними оліями без токсичних інсектицидів, які надають задушливу дію на вошей і гнид, не завдаючи навряд людині
На відміну від попередніх поколінь препаратів проти вошей (хлор і фосфорорганічних інсектицидних з'єднань), резистентність (стійкість) головних вошей до спрею Лавінал не розвивається. Тому спрей проти вошей і гнид Лавінал не втрачає своєї ефективності при повторних застосуваннях
У комплект входить захисна шапочка і спеціальний металевий гребінь, який дозволяє ретельно і ефективно вичесати вошей і гнид навіть з густого, кучерявого, довгого волосся. На відміну від пластикових гребінців, металеві зубці гребеня Лавінал не гнуться і не ламаються
Можливе застосування дітям від 2-х років

Показання до застосування

Спрей проти вошей і гнид Лавінал застосовується для усунення педикульозу (головних вошей і гнид) у дорослих і дітей від 2 років.

Спосіб застосування

Крок 1. Початкова обробка
• Кілька разів збовтайте флакон
• Нанесіть спрей Лавінал, бажано на сухе волосся - спочатку на коріння волосся, а потім по всій його довжині, поки волосся не стануть злегка вологими і рівномірно покритими засобом
• Зверніть особливу увагу на ділянки на потилиці і за вухами
• Уникайте потрапляння спрею в очі

Крок 2. Експозиція 30 хвилин в захисній шапочці
• Одягніть на оброблену голову захисну шапочку, що входить в набір
• Зачекайте 30 хвилин
• Зніміть шапочку і акуратно змийте засіб з волосся теплою проточною водою

Кроки 1 і 2 дозволяють знищити воші і гниди. Однак загиблі гниди залишаються міцно приклеєним до волосся. Замість звичайного шампуню і кондиціонера ми рекомендуємо використовувати рослинний шампунь Лавінал, який дозволяє «відклеїти» мертві гниди, значно полегшує їх вичісування, повертає волоссю здоровий вигляд, шовковистість і блиск, захищає від повторного зараження. Крім того, компоненти шампуню полегшують загоєння расчесов на шкірі голови

Крок 3. Змийте вошей.
• Нанесіть шампунь і м'яко масажуйте голову (зверніть увагу на ділянки на потилиці і за вухами)
• Зачекайте кілька хвилин, а потім змийте шампунь теплою водою

Крок 4. Видаліть загиблі воші і гниди.
Перед тим, як висушити волосся, ретельно вичешіть мертві воші і гниди спеціальним металевим гребенем з довгими зубцями, який входить в комплект спрею Лавінал.
Розчешіть вологе волосся чистим гребенем Лавінал.

Обережно розділіть волосся на частини, пройдіться гребенем по волоссю ряд за рядом, пасмо за пасмом, видаляючи загиблі воші і гниди. Повільно розчісуйте кожне пасмо, починаючи якомога ближче - впритул до шкіри голови, вниз - в напрямку від шкіри голови до кінчиків волосся. Переведіть всі чисті від вошей і гнид пасма на одну сторону.

При вичісування вошей і гнид якомога частіше очищайте гребінь від гнид ватним тампоном - після вичісування кожної окремої пасма. Намагайтеся ретельно вичесати всі гниди, що залишилися на волоссі. Якщо волосся підсихають, змочіть їх водою.

Щоб уникнути повторного зараження, в той же день обов'язково обробіть спреєм Лавінал волосся всіх, хто контактував з носієм педикульозу! 1 флакона спрея Лавінал вистачає, в залежності від довжини і густоти волосся, для 2-8 одноразових обробок або для 2-кратної обробки від 1 до 4 осіб

Крок 5. Обов'язковий
На 8-10-й день (!) Зробіть повторну обробку волосся зараженої людини спреєм Лавінал (необхідно повторити процедуру, описану в кроках 1-4). Оскільки є мінімальний ризик виживання паразитів (менше 0,5%), повторна процедура дозволяє повністю припинити життєвий цикл вошей. Після цього Ви можете бути впевнені, що все воші і гниди знищені.

Оскільки спрей Лавінал не містить синтетичних інсектицидів, при появі повторного зараження (наприклад, при контакті з зараженими особами в школі, в транспорті) Ви можете, нічим не ризикуючи, повторити обробку волосся спреєм Лавінал стільки раз, скільки необхідно.
Надалі, якщо Ви або Ваша дитина продовжує контактувати із зараженими людьми, рекомендується періодично перевіряти волосся з використанням спеціального гребеня Лавінал.

Склад

Ефірна олія лаванди, ефірна олія іланг-іланг, водно-спиртовий екстракт м'яти, консервант.

Упаковка

Спрей в флаконі 100 мл, спеціальний металевий гребінь для вичісування вошей, захисна шапочка.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку