Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Олія виноградних кісточок 50 мл
80,00 ₴

Інструкція до препарату Олія виноградних кісточок 50 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 08.12.2022
Провірено
Інструкція

ОЛІЯ ВИНОГРАДНИХ КІСТОЧОК (Oleum vitisi viniferae)

Отримують:

з кісточок винограду культурного - Vitis vinifera L. (родина виноградові – Vitaceae). З 100 кг сировини виділяють 10-20 кг олії .

Короткий опис рослини:

Виноград - багаторічна дерев'яниста ліана довжиною до 40 м з довгими вусиками, що виходять з пазух черешкових листків. Дрібні непоказні квітки зібрані в гроновидні суцвіття. Утворюються з них плоди – м'ясисті соковиті ягоди різного забарвлення (від жовто-зеленої до чорно-фіолетового), зібрані в гроновидні грона. Насіння, звані виноградними кісточками, містять дубильні речовини, флобофен, лецитин, ванілін, органічні кислоти і до 20 % жирної олії.

Поширення рослини:

У дикорослому стані зустрічається на Кавказі і в Середній Азії. Виноград вважається однією з найдавніших культур. Його широко культивують як цінну плодово-ягідну рослину.

Властивості і склад олії:

Виділена з насіння жирна олія «виноградних кісточок»має легку текстуру і світло-жовте забарвлення, без запаху,легко всмоктується шкірою. Уїї складі міститься до 50 % гліцеридів стеаринової, олеїнової, лінолевої та ерукової кислоти, а також вітамін Е, лецитин, флавоноїди, мінеральні речовини.

Дія та показання до застосування олії:

Олія виноградних кісточок використовується в косметиці, а також для харчових і технічних цілей. Вона проявляє протизапальну, антисептичну, бактерицидну, регенеруючу, зволожуючу, тонізуючу дію.

Олія виноградних кісточок є хорошим живильним засобом для шкіри. Вона тонізує, освіжає мляву і в'ялу шкіру, зволожує пересушену шкіру і сприяє розгладженню зморшок. Цю олію також використовують для догляду за жирною, проблемною і пористою шкірою.Її застосовують при дерматитах, стрептодермії, вугровій висипці  і ущільненнях, а також в якості базисної основи для масажних сумішей при целюліті.

Способи застосування:

Глибинний антицелюлітний масаж проводять арома сумішшю  з додаванням по 3-6 крапель ефірних  олій  апельсина, мандарина або грейпфрута на 1 столову ложку олії виноградних кісточок .

Маски і аплікації для відновлення пружності шкіри роблять чистою олією виноградних кісточок 1-2 рази на день тривалістю 15-20 хв.

Маски і аплікації для зняття запалення і прискорення регенерації.Проблемні ділянки тіла змащувати 3-4 рази в день або накладати на них серветки, просичені чистою виноградною олією.

Маски і аплікації при вугровій висипці.    До 1 столової ложки олії виноградних кісточок додати 2-3 краплі каюпутової ефірної  олії. Приготованою сумішшю змащувати проблемні ділянки тіла 3-4 рази на день або накладати на них просичені сумішшю серветки на 15-20 хв.

Маски і аплікації для зволоження шкіри та усунення зморшок. До 1 столової ложки основи олії з виноградних кісточок додати по 1 краплі неролієвого і рожевого (або санталового) ефірних олій . Приготованою сумішшю змащувати проблемні ділянки тіла 3-4 рази на день або накладати на них просочені сумішшю серветки на 15-20 хв.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку