Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Трібекс 750 мг таблетки №60
607,20 ₴

Інструкція до препарату Трібекс 750 мг таблетки №60

Інструкція

Трібекс (Tribex) інструкція по застосуванню

Препарат рослинного походження, отриманий з наземної частини рослини Tribulus Terresteris. Трібекс містить переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу, серед яких переважає протодіосцин. Протодіосцин метаболизирует в організмі до дегідроепіандростерона (ДГЕА), який позитивно впливає на проникність клітинної мембрани, еректильну функцію, метаболізм холестерину і імунітет.

Трібекс надає тонізуючу дію і стимулює деякі функції статевої системи. У чоловіків - відновлює і покращує лібідо і ерекцію. Виявляє стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів і їх рухливість, підвищує рівень тестостерону. У жінок Трібекс також покращує лібідо, стимулює овуляцію. Сприятливо впливає на вазомоторні прояви при природному та посткастраційному клімактеричному синдромі.

Трібекс має гіполіпідемічну дію, у пацієнтів при дислипопротеинемии знижує холестерин (ХС) і рівень ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), без впливу на рівні тригліцеридів (ТГ) і ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ) у плазмі крові.

Трібекс має гіпотензивну і діуретичну дію.

Склад

В 1 таблетці міститься:

 • 750 мг стандартизованого екстракту якорцов Сланко Tribulus Terresteris (35-45: 1) - не менше 337,5 мг фуростанолового сапонінів.

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, орісіл, поливинилполипирролидона, магнію стеарат, кроскармелоза натрію.

Форма випуску

Трібекс таблетки вкриті оболонкою - 60 шт. 

Показання

Трібекс призначають для профілактики і лікування (самостійного або комплексного) розладів статевої системи у чоловіків і жінок. Чоловікам - при еректильної дисфункції для посилення лібідо, сили і тривалості ерекції. Самостійно або у комплексній терапії певних форм безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератосперміі (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі).

Жінкам - при ендокринній яєчниковому безплідді; при клімактеричному і посткастраційному синдромі з вираженим нейровегетативних і нейропсихічні симптомами; при порушенні жирового обміну (дислипопротеинемии) для зниження загального холестерину і ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ).

Спосіб застосування та дози Трібекс

Вживати по 1 таблетці 2 рази на добу, після їди.

При зниженні лібідо, імпотенції та безплідді у чоловіків - тривалість застосування - не менше 90 днів. При ендокринній безплідності у жінок - по 1 таблетці 2 рази на добу з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс лікування можна повторювати до отримання позитивного терапевтичного ефекту (до настання вагітності).

При дислипопротеинемии - рекомендоване дозування по 1 таблетці 2 рази на добу. Тривалість лікування - не менше 90 днів.

Клімактеричний і посткастраційний синдром у жінок. По 1 таблетці 3 рази на добу протягом 60-90 днів. Після поліпшення стану поступово переходять на підтримуючу дозу - по 1 таблетці на добу протягом 1-2 років.

Протипоказання Трібексу

Підвищена чутливість до компонентів препарату; при тяжких серцево-судинних та ниркових захворюваннях; період вагітності та годування груддю. Не рекомендується призначати пацієнтам до 18 років.

Побічні реакції Трібексу

Можливі реакції підвищеної чутливості. При прийомі натщесерце препарат може подразнювати слизову оболонку шлунка.

Особливості застосування препарату

На швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами препарат не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Одночасне застосування Трібекса з лікарськими препаратами, які стимулюють овуляцію у жінок, веде до взаємного посилення ефектів.

Одночасне застосування з діуретиками може посилити ефект останніх і потенціювати гіпотензивну дію гіпотензивних препаратів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С.

Термін придатності

2 роки.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку