Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ванни скипидарні по А.С. Залманову Біла Емульсія 250 мл
228,80 ₴

Інструкція до препарату Ванни скипидарні по А.С. Залманову Біла Емульсія 250 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.10.2022
Провірено
Інструкція

Ванни скипидарні по А.С. Залманову біла емульсія

Скипидарні ванни сприяють нормалізації потоку крові в судинах і капілярах, тренують їх, сприяють збільшенню припливу кисню і поживних речовин до органів і тканин.

Ванни підсилюють обмінні процеси, виводять токсини, стимулюють процеси саморегуляції і підвищують імунітет. Скипидарні ванни є ефективним засобом омолодження організму, профілактики передчасного старіння.

Одна з переваг скипидарних ванн зводиться до того, що їх можна застосовувати цілий рік на відміну, наприклад, від сезону тепловодолікування на курорті при використанні купань в морі і геліотерапії.

Механізм дії скипидарних ванн полягає в тому, що вони, відкриваючи закриті капіляри, відновлюють постачання кров'ю висушених острівців в тканинах, забезпечують приплив кисню і видалення метаболітів (шлаків) - і життя клітин відновлюється. Скипидар в білій емульсії і жовтому розчині при контакті з шкірними покривами викликає не тільки розширення капілярів, але і сприяє значному збільшенню їх кількості.

Таким чином, здійснюється профілактика мікротромбозів і капілярних стазів, поліпшується мікроциркуляція.

Скипидарні ванни покращують фізичний стан, підвищують працездатність і життєвий тонус організму, сприяють нормалізації жирового обміну, можуть успішно застосовуватися, як засіб для стійкого зниження ваги і усунення целюліту.

Склад

Біла емульсія - це емульсійна форма скипидару. Емульсія відкриває капіляри, проводить «гімнастику» судин, підсилює потік крові, сприяє виведенню «шлаків», викликає збільшення припливу кисню і поживних речовин до органів і тканин, сприяє поліпшенню харчування тканин і розвитку колотерального кровообігу.

Починають активно працювати капіляри внутрішніх органів.

Саме працювати, так як під впливом скипидарнї емульсії, капіляри, які втратили свою еластичність, розкриваються і починають скорочуватися, активно просуваючи кров до кожної клітини. Ванни з Білої емульсії помірно підвищують артеріальний тиск.

Сприяють підвищенню чоловічої потенції.

Показання до застосування

Загальні і місцеві захворювання судин (стенокардія, облітеруючий ендартеріїт, тромбофлебіт, хвороба Рейно і т.п.). Захворювання нервової системи (радикуліт, неврити, поліневрити, радикуліт і радікалгіі).
Гіпертензія артеріальна.

Наслідки травм, деформуючий остео артроз, остеохондроз та ін.

Протипоказання

Аналогічні протипоказання при гіпертермічних ваннах, в тому числі гострі інфекційні і декомпенсовані стани, вагітність.

Тільки для зовнішнього застосування.