Препарати для розчинення каменів у нирках

Вид
Вид

Препарати для розчинення каменів у нирках

 Останнім часом, людей, які мають камені в нирках, стає все більше і більше. З такого стану можна вийти тільки двома шляхами, це медикаментозна терапія і хірургічне втручання. Медикаментозна терапія полягає в тому, щоб перетворити каміння в пісок і вивести їх природним шляхом.

        Якщо у вашому організмі є запальний процес, потрібно обов'язково його вилікувати і тільки тоді усувати каміння. Досвідчений фахівець призначить ліки від каменів у нирках, з'ясує їх природу.

Види препаратів для розчинення каменів у нирках

Камені можуть мати різну природу і вже виходячи з них, потрібно призначати групи препаратів.

Камені урати. У складі цього каменю є сіль сечової кислоти, і діагностувати їх можна за допомогою апарату ультразвукового дослідження. Для того щоб вивести такі камені, потрібно звести кількість сечової кислоти до мінімуму в організмі. До таких препаратів для розчинення каменів у нирках відносяться Аллопуринол (даний препарат уповільнює процес появи сечової кислоти і якщо приймати його довгий час, то можна з легкістю позбутися каменів, також радує низька вартість). Відповідними будуть цитрат калію і цитрат магнію. Однак після довгого прийому, такі ліки для розчинення каменів у нирках можуть викликати діарею.

Камені оксалати. Такі камені вивести трохи складніше, ніж урати. До препаратів можна віднести Аспаркам (даний препарат можна використовувати і при наявності каменів уратів). Холестирамін головна властивість - це знижувати холестерин в крові і пов'язувати оксалати. Блемарен відмінно ощелачивает сечу, проте протипоказаний при наявності ниркової недостатності.

Камені фосфати. В цьому випадку необхідно домогтися результату, щоб сеча була більш кислою. Гель алюмінію гідроксиду - такий засіб знижує фосфати в організмі, однак в прийомі потрібно знати міру. Марена фарбувальна в екстракті - засіб дуже ефективний, його можна приймати як в лікуванні, так і в профілактиці утворень всіх видів каменів.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення