Судинорозширювальні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати для розширення судин

 Звужені судини - це кисневе голодування органів. Причому страждати можуть самі різні судини - від артерій до капілярів. Для повернення до нормального, якісного повноцінного руху по ним крові необхідні судинорозширювальні препарати, відповідні захворюванню.

 Препарати, що розширюють судини мозку

 Найперші «фахівці» з розширення судин мозку - це блокатори кальцієвих каналів. Вони збільшують просвіт артерій, «годуючих» мозок, чим покращують мозковий кровообіг. До них відносять такі ліки, наприклад, як цинаризин, амлодипін, Галлопаміл і багато інших. Як правило, лікарська форма - таблетки.

Нормалізують мозковий кровообіг і препарати для розширення судин, отримані з рослин, що знімають спазм судин. Їх отримують з гінкго (білоба, гікго білоба та інші) і з барвінку (вінцетін, бравітон і т.д.).

 Периферичні вазоділатори - судинорозширювальні засоби при гіпертензії

 Це ліки, які упорядковують гладку мускулатуру дрібних судин і сприяють їх розширенню - органічні нітрати (загальновідомий нітрогліцерин, ериніт, нітросорбід і інші).

 Міотропні спазмолітики - «швидка допомога» з судинорозширювальних ліків

 Ці судинорозширювальні лікарські засоби потрібні для екстреного зняття спазмів судин. Це знаменита но-шпа, дротаверин, Кавітон і інші. Випускаються і у вигляді таблеток, і в як розчини для ін'єкцій.

 Альфа-адреноблокатори - ліки, що розширюють судини периферичних тканин

 Призначені для розширення дрібних судин. В першу чергу - «периферії» (шкіри, кишечника, нирок). При цьому, природно, поліпшується мікроциркуляції крові в цих органах. Це, наприклад, афлузозін, тамсулід, сонізін і інші.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення