Снодійні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Снодійні препарати

 На сьогоднішній день, дуже багато людей мають таку проблему як безсоння. Вона приносить великий дискомфорт в життя людини. Особливо коли необхідно рано вставати на навчання або роботу, а заснути не виходить. Кожен справляється по-своєму. Хтось може прогулятися на свіжому повітрі, хтось випити чашку теплого молока або чаю, а хтось вважає овець, однак якщо безсоння мучить вже давно, то ці методи не будуть приносити ефекту. На допомогу прийдуть снодійні ліки. На сучасному фармакологічному ринку досить багато препаратів, які зможуть забезпечити міцний сон. Також є перелік препаратів, які можна купити без рецепта лікаря.

      Насамперед, необхідно з'ясувати причину. Безсоння може бути як з-за психологічних проблем зі здоров'ям, так і фізіологічних. Якщо ж препарат ви бажаєте вибрати самостійно, то приймати його потрібно строго по інструкції.

 Як правильно вибрати снодійні ліки

 Та людина, яка страждає від безсоння, як правило, постійно млява, дратівлива, зла, то в такому випадку без лікарських засобів вже не обійтися. Купити снодійне без рецепта можна, але не рекомендується. Зараз буде представлений список декількох з них: Донорміл, Мелаксен, Ціркадін, Анданте. З гомеопатичних засобів можна назвати: Успокой, Пассідорм, нервохель, Валеріанахель. Ці препарати відрізняються за ціною, так що ви можете вибрати той препарат, ціна якого вас влаштує. Якщо після прийому препарату ваш сон не нормалізувався, і якщо є побічні дії, то варто відмовитися від таких ліків і спробувати інше.

             Варто пам'ятати, що багато снодійних препаратів викликають звикання, і вживати їх довше 6 тижнів не варто. Також при виборі ліків, варто враховувати вік, наприклад, дітям давати снодійні, які призначені для дорослих не можна і навпаки.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення