Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія

Аптечка автомобільна

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
За популярністю
Фільтр
на сторінці
  Аптечка медична автомобільна-1 (АМА-1) у кольоровому футлярі
  Аптечка медична автомобільна-1 (АМА-1) у кольоровому футлярі
  ...
  Детальніше
 1. Аптечка медична автомобільна-1 (АМА-1) у кольоровому футлярі
  Аптечка медична автомобільна-1 (АМА-1) у кольоровому футлярі
  Фарммедальянс ТОВ (Україна)
  Код товару: 266546
  Упаковка В наявності
  461,00 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 15.09.2022
Провірено

Для чого необхідно купити аптечку для автомобіля?

Дорога є місцем підвищеного ризику. Нерідко в дорожньо-транспортних пригодах виникають травми, що вимагають негайного надання допомоги. Медпрацівники не в змозі миттєво прибути на місце ДТП, і обмежені людськими ресурсами. Отже, для порятунку життя, кожен водій повинен мати під рукою відповідні матеріали і вміти ними користуватися. Для цих цілей створена аптечка автомобільна, продаж якої затверджений законодавчо. Також правилами регламентована відповідальність в разі її відсутності у автомобілі.

Склад аптечки для автомобіля і ціна на неї

Вибираючи відповідну модель аптечки в машину можна зіткнутися з певними труднощами.  Пов'язані вони з регулярню зміною наказів та рекомендацій щодо переліку препаратів, які входять в комплект аптечки. В Україні діє ДСТУ 3961-2000 зі змінами №2, затвердженими наказом Мінекономрозвитку № 622 від 11.06.13 року. Зміни стандарту адаптували вміст до європейських норм DIN13164 (євростандарт). Коригування вплинули і на вартість автомобільної аптечки. З комплекту обов'язкових засобів прибрали медичні препарати. Аргументом такого рішення послужила ймовірність помилок при використанні ліків людьми без спеціалізованої підготовки. Вищевказаним наказом затверджено два варіанти наборів, призначених для автотранспорту, здатного перевозити менше або більше дев'яти осіб.  Відповідно тип 1 або 2.

На сьогоднішній день аптечка автомобільна, купити яку можна на території України включає:

 •  Перев'язувальні матеріали - бинти, серветки, лейкопластир, спеціальні пакети.  
 •  Кровоспинні засоби, що включають джгут для зупинки артеріальної кровотечі. 
 •  Антисептичні речовини для ран
 •  Додаткове обладнання, серед якого ножиці з тупим краєм. 

Крім обов'язкових елементів виробники можуть включати додаткові компоненти.  Наприклад, аптечка автомобільна з буторфанолом, який використовують при виражених больових відчуттях.

Чим може бути доповнена аптечка автомобільна в аптеці?

Нормативні акти стверджують мінімальний перелік необхідний водіям. Однак не кожна аптечка медична автомобільна, купити яку пропонують в магазинах, відповідає цим вимогам.  Бажаючи привернути покупців низькою вартістю, виробники навмисно виключають деякі пункти. Це може привести до необхідності докупати відсутні компоненти самостійно. Тому до питання, де купити автомобільну аптечку, необхідно ставитися дуже уважно.  При наявності хронічних захворювань додатково в дорогу необхідно взяти необхідні препарати.  Серед них варто виділити ліки від серцевих нападів: нітрогліцерин, валідол і їм подібні.  Вони не будуть зайвими і для осіб, які мають підвищений ризик розвитку раптового порушення самопочуття.  Це допоможе попередити нещасні випадки, що загрожують життю.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку