Аптечки універсальні

Вид
Вид

Для чого потрібна аптечка універсальна?

Ніхто не застрахований від випадкових травм або раптового порушення самопочуття.  Наприклад, порізи, садна, розлади травлення, болі в серці або голові можуть з'явитися вдома, на роботі або під час подорожі. Щоб бути готовим до подібних ситуацій, під рукою повинні перебувати необхідні кошти. Вирішити це завдання допоможе аптечка універсальна, купити яку можна в декількох варіантах, представлених в Україні. Використовуючи її вміст, ви зможете самостійно провести необхідні лікувальні заходи або полегшити симптоми до приїзду медпрацівників. 

Що містить аптечка медична універсальна?

До складу стандартного набору входять компоненти, що дозволяють впоратися з типовими ситуаціями, які вимагають лікувальних маніпуляцій. Однак навіть серед багатофункціональних варіантів є місце вибору. Виробники пропонують комплектації для сім'ї, офісу або підприємства, розраховані на різну кількість людей. Також відрізняються препарати, включені до складу. Через це аптечка універсальна і ціна на неї можуть відрізнятися. Однак групи ліків і речей, що входять до переліку багатофункціональних наборів схожі.

Універсальна аптечка першої допомоги включає:

  • Знеболюючі та протизапальні ліки. Для усунення зазначених симптомів використовують нестероїдні протизапальні препарати, які, крім цього, володіють жарознижуючою властивістю. Серед них Анальгін, Парацетамол, Аспірин і Кетанов. Також можна купити аптечку першої допомоги, що включає Пантенол, що використовується при опіках. 
  • Спазмолітики впливають на больові відчуття, пов'язані з порушенням м'язового тонусу (Но-шпа). 
  • Антисептичні засоби - застосовуються для дезінфекції ран (йод, хлоргексидин). 
  • Перев'язувальний матеріал містить будь-яка універсальна аптечка першої допомоги. Серед основних представників марлеві бинти, серветки і пластирі. 
  • Заспокійливі пігулки або краплі (Валеріана, Корвалол). Також в цю категорію можна віднести Валідол, який крім цього сприяє усуненню сердечного болю. 
  • Інструменти і допоміжні елементи. Від цього пункту також залежить ціна на універсальну медичну аптечку. У комплектах можна зустріти ножиці, пінцет, кровоспинний джгут, охолоджуючий пакет і пластикову чашечку для прийому ліків. 
  • Нашатирний спирт, що використовується в якості місцево подразнюючої речовини і стимулятора дихання під час непритомності і станах, що супроводжуються пригніченням дихального центру. Підбираючи оптимальний варіант, враховуйте габарити обраного товару. Пам'ятайте, чим різноманітніше склад, тим об'ємніше виявиться медична універсальна аптечка, купити яку вам пропонують.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення