Діагностичні засоби

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Які експрес тести можна купити в Україні? 

Сучасна медицина дозволяє діагностувати величезну кількість захворювань і станів в домашніх умовах. Для цього навіть не обов'язково звертатися за допомогою до лікаря.  Провести необхідну діагностику допоможуть найближчі аптеки і експрес тести, які в них продаються. Вибираючи відповідні моделі, слід враховувати призначення аналізючої системи і матеріал, необхідний для дослідження. Наприклад, діагностика захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) найчастіше вимагає забору краплі крові. Отже, для проведення такого обстеження будуть потрібні певні медичні навички і знання.

В аптеці можна купити експрес тест для визначення:

  • Вагітності і овуляції.  
  • Наркотиків і алкоголю. 
  • Інфекційних захворювань. Серед них системи для визначення ВІЛ інфекції, вірусних гепатитів, сифілісу, гонореї, грип та інші. 
  • Кардіологічних захворювань, таких як інфаркт міокарда. 
  • Глюкозу і кетонові тіла (ацетон) в сечі.

Сучасні розробки постійно розширюють наведений перелік, спрощуючи проведення обстеження. Це дозволяє вчасно виявляти процеси, що протікають в організмі і вжити відповідних заходів. Крім тестів експрес-аналізу, на нашому сайті можна придбати діагностичні лікарські засоби, що використовуються для проведення спеціалізованого обстеження в умовах медичних установ. Для підбору цікавлять товарів ви можете перейти до відповідної категорії або скористатися пошуковим рядком.  

Що слід знати, використовуючи засоби медичної діагностики? 

Слід зазначити, що результати, отримані експрес-методами, не можуть бути остаточним підтвердженням діагнозу. На точність результатів можуть вплинути помилки в процесі проведення дослідження, температура і вологість у приміщенні. Також важливий термін придатності використовуваних систем і дотримання вимог їх зберігання.

У разі виявлення змін необхідно звертатися до лікаря, аби виявити симптоми, відповідні отриманого результату і встановити остаточний діагноз. Також може знадобитися пройти додаткове обстеження в спеціалізованих лабораторіях.

  • Ще 60 товарів