Тест на гепатит B

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
  Тест CITO TEST HBsAg для визначення HBsAg гепатиту В
  Тест CITO TEST HBsAg для визначення HBsAg гепатиту В
  ...
  Детальніше
 1. Тест CITO TEST HBsAg для визначення HBsAg гепатиту В
  Тест CITO TEST HBsAg для визначення HBsAg гепатиту В
  Фармаско, Киiв (Україна)
  Код товару: 208364
  Упаковка В наявності
  166,00 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 14.02.2022
Провірено

Гепатит В - це вірусне захворювання, що вражає печінку. При несвоєчасному виявленні та лікуванні воно може бути небезпечним для життя людини, тому важливо вчасно проходити діагностику зараження. Найшвидший і зручний спосіб зробити це – провести експрес-тест на гепатит B.

У чому переваги експрес-тесту на гепатит?

Такий тест має не менш високу точність, ніж лабораторний аналіз крові. Але при цьому він є більш доступним і простим для застосування. Це особливо важливо для мешканців невеликих населених пунктів, де немає умов для проведення подібних аналізів. Або для тих, кому важко прийти в лабораторію самостійно (можливий виклик медсестри додому, але це зазвичай досить дорога послуга).

Як використати тест-систему?

Тест на гепатит B укомплектований стерильним ланцетом, піпеткою для забору матеріалу, касетою з реагентом.

Діяти необхідно так:

 1. Вийняти касету з упаковки та покласти віконцем догори.
 2. Зробити ланцетом надріз подушечки пальця.
 3. Зібрати достатню кількість цільної крові за допомогою піпетки.
 4. Помістіть вміст піпетки в лунку на касеті.
 5. Через зазначений в інструкції час оцінити результат.

Щоб бути впевненим у точності показників, необхідно дотримуватись умов зберігання: дотримуватися температурного режиму від 3℃ до 20℃, не заморожувати, не підставляти під прямі УФ-промені, не використовувати при пошкодженні упаковки або після закінчення терміну придатності.

Що робити, якщо результат позитивний?

При отриманні позитивного результату необхідно пройти повторний тест гепатиту B (експрес-варіант або лабораторний) для виключення можливої ​​помилки. Потім — звернутися до інфекціоніста чи гепатолога, адже своєчасне лікування дозволить не лише досягти повного одужання, а й звести можливі наслідки до мінімуму. 

Під час консультації обов'язково згадайте, чи вакцинувалися ви нещодавно від гепатиту B. Це може спотворити показання експрес-тесту. У цьому випадку призначаються додаткові дослідження: кількісний аналіз присутності антигенів та інші лабораторні аналізи. Докладніше дізнатися про це можна під час прийому у спеціаліста.

Де купити тест на гепатит?

Тест-систему можна купити в аптеці біля будинку або замовити онлайн в Аптеці Доброго Дня, де також можна знайти тест на ВІЛ та тест на гепатит C . На сайті add.ua є доставка поштовими операторами, а також кур'єрська по Києву. Не варто купувати систему поза аптечними відділеннями або онлайн-аптеками: у цьому випадку неможливо гарантувати оригінальність тесту та дотримання умов його зберігання.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.