Тест на підтікання навколоплідних вод

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
  Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1
  Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1
  ...
  Детальніше
 1. Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1
  Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1
  Oy Medix Biochemica (Фінляндія)
  Код товару: 210986
  Упаковка В наявності
  505,00 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 12.02.2022
Провірено

Підтікання навколоплідних вод - це небезпечне явище, що загрожує раннім стартом родового процесу. Його не завжди виходить відстежити відразу: "на око" амніотичну рідину можна переплутати з цілком природними для 3 триместру виділеннями або нетриманням. Для точної діагностики існує тест на підтікання навколоплідних вод.

Показник кислотно-лужного балансу піхви - 3-4,5. У амніотичної рідини Ph більше 6,5. Саме перевищення цього порога визначає індикатор.

Як правильно провести тест на підтікання навколоплідних вод?

Тест на підтікання навколоплідних вод можна купити в декількох форматах: тампон зі смужкою-індикатором, тест-прокладка. Перший вважається більш точним, так як при малому підтіканні тест-прокладка може давати помилково-негативний показник.

Необхідно помістити тампон на заднє склепіння шийки матки і потримати близько 15-20 секунд. Потім визначити наявність слідів амніотичної рідини, звіривши стан індикатора з інструкцією на упаковці.

Що робити, якщо результат позитивний?

Негайне звернення до лікаря - ось правильне рішення, якщо виявився позитивний результат після того, як було проведено тест на підтікання навколоплідних вод. Київ має у своєму розпорядженні безліч відділень жіночих консультацій, а тому, навіть якщо ваш лікар не на зв'язку, можна знайти спеціаліста в будь-який час.

Навколоплодні води - це захисна оболонка, що оберігає плід від інфекцій і бактерій, а також виконує роль амортизатора. Витончення плодового міхура (через якого і відбувається часткове відходження амніотичної рідини) загрожує передчасними пологами. Тож дуже важливо вчасно розпочати лікування та усунути причину.

Як ще можна визначити відходження амніотичної рідини?

Ще одним способом визначення пошкодження оболонки плодового міхура є УЗД. При цьому не можна забувати про матеріали для УЗД , які можна придбати на add.ua. Саме ним користувалися до винаходу експрес-тестування. Проте тест-тампон — найшвидший і найдоступніший метод, особливо з огляду на те, яка встановилася ціна на тест на підтікання навколоплідних вод. Україна закуповує тести у Фінляндії (Actim Prom), Німеччини (Frautest), Канади (Prolab Diagnostics), а тому можна бути повністю впевненими у їхній високій точності та відповідності стандартам.

Де купити тест на підтікання навколоплідних вод?

Якщо є підозра, що є стоншення плодового міхура, необхідно купити тест на підтікання навколоплідних вод, ціна на який варіюється в межах 300-500 грн. Придбати його можна в Аптеці Доброго Дня або онлайн на сайті add.ua, де продаються й інші діагностичні засоби . Якщо місто, в якому треба тест на підтікання навколоплідних вод купити — Київ, можна скористатися кур'єрською доставкою.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.