Інгалятори

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Який інгалятор для дітей купити в аптеці?

Інгаляційне лікування широко використовується в народній і традиційній медицині. Добрі відгуки заслужило воно і серед педіатрів. Перевагами такої терапії є безболісне введення лікарських засобів і можливість місцевого застосування препаратів. Для проведення процедури розроблені спеціальні пристосування, без яких неможлива інгаляція деяких речовин. За принципом дії моделі, призначені для дітей ідентичні аналогам, що пропонують для дорослих. Відрізняє дитячий інгалятор ціна, залежно від доступності додаткових дитячих масок і дизайн виробу. На зовнішній вигляд необхідно звертати особливу увагу. Вибираючи яскраві моделі у вигляді паровозика, дельфіна або різноманітних звіряток лікувальну процедуру можна перетворити в забавну гру.

В аптеках України можна купити дитячий інгалятор наступних різновидів:

Компресорні - вони дозволяють отримати аерозоль з регульованою величиною зважених часток. Такий дитячий інгалятор або небулайзер можна купити для введення практично будь-якого інгаляційного ліки.

Ультразвукові, що відрізняються компактним розміром і здатністю утворювати дрібнодисперсну хмару. Однак такі прилади здатні руйнувати деякі речовини.

Парові, в них відтворюється класичний спосіб інгаляції за допомогою нагрітої рідиною. Такий інгалятор для дітей можна купити недорого. Його використання збільшує безпеку і комфорт під час процедури.

За типом Махольда використовується для інгаляції ефірних масел. Використовувати такий пристрій можна починаючи з 3 років.

На вартість інгалятора для дітей також впливає марка виробника. У співвідношенні ціни і якості хороші відгуки мають прилади Гамма, Літл Доктор, Доктор Фрей.

Найбільш просто порівняти характеристики і купити дитячий інгалятор в інтернет магазині. Вибравши модель можна замовити її доставку прямо додому, що істотно заощадить час.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення