Інгалятор Махольда

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Що таке інгалятор Махольда?

Це пристосування, розроблене для вдихання ефірних масел і спиртових настоянок. Як вказують відгуки він найбільш затребуваний для лікування простудних і неврологічних захворювань. Пристрій виконаний у вигляді скляної ємності з розширеннями і вигинами. Також в конструкцію включена знімна насадка для вдихання носом.

Інгалятор Махольда купити який можна в аптеці має наступні переваги:

  • Компактний розмір. Такий пристрій не займе багато місця в аптечці або дорожній сумці.
  • Збереження лікувальних властивостей ефірних масел.
  • Сприяє повноцінному досягненню лікарських засобів в уражену зону.
  • Можливість використання в будь-якому положенні тіла. (Стоячи, сидячи, лежачи).
  • Економне витрачання лікувальних рідин. Випаровування масла відбувається під час вдиху. Це ще одна причина по якій інгалятор Махольда варто купити в інтернет магазині.
  • Швидка підготовка до роботи, достатньо промити інгалятор і залити в ємність воду і ефірне масло або спиртову настоянку.

Ще одна перевага інгалятора Махольда - ціна, доступна для більшості покупців. Порівнюючи пропозиції звертайте увагу на наявність в комплекті ефірний масел, що може вплинути на вартість.

Як користуватися інгалятором?

Якщо Ви вирішили купити в аптеці інгалятор Махольда корисно ознайомитися з правилами його використання.

  1. Перед інгаляцією пристрій промивають підігрітою водою для видалення забруднень виникають під час зберігання.
  2. У воронку заливають рідину для інгаляції. Через протилежний кінець інгалятора роблять вдих ротом або надівши спеціальну насадку носом. Робити видих через апарат не можна.
  3. Помістивши нижню частину пристосування в гарячу воду можна збільшити інтенсивність випаровування. Частину, що залишилася після процедури рідина можна зберігати в інгалятори для подальшого використання закривши отвори спеціальними пробками.
  4. Очищення інгалятора проводять промиванням мильним розчином або спиртом. Також можна прокип'ятити конструкцію протягом 3-5 хвилин.

Цей корисний терапевтичний пристрій можна знайти не у всіх аптеках. Тому зручніше купити інгалятор Махольда через інтернет. Так Ви придбаєте надійний прилад заощадивши час на пошуки.