Ультразвукові інгалятори

There are no products matching the selection.

Для чого може знадобитися купити небулайзер ультразвуковий?

Як і інші небулайзери, ультразвукові моделі здатні перетворювати рідкі лікарські форми в аерозолі. При вдиханні дрібні частинки проникають у віддалені ділянки дихальної системи, надаючи місцеву лікувальну дію. Таким чином інгалятор ультразвуковий можна купити для лікування і профілактики захворювань верхніх і нижніх відділів дихальної системи. Серед таких хвороб слід зазначити ГРВІ, гайморит, бронхіт і бронхіальну астму. В Україні лікарі рекомендують вводити з їх допомогою бронхолітики, муколітики, адреноміметики, антибіотики та інші препарати.

Перевагами ультразвукових моделей є:

Компактний розмір, який спрощує зберігання пристрою.

Утворення дрібнодисперсного аерозолю, що забезпечує проникнення ліків до дрібних бронхів і альвеол.

Безшумна робота, що дозволяє купити домашній ультразвуковий інгалятор для дітей. Також це дозволить застосовувати прилад під час сну дитини.

Портативність, яка забезпечується здатністю багатьох пристроїв працювати від портативних джерел живлення.

Проста експлуатація. Щоб розібратися як користуватися приладом досить ознайомитися з інструкцією, що додається.

Крім введення спеціалізованих ліків прилад здатний зволожувати повітря, яким дихають. Для цих цілей ємність апарату заповнюється фізіологічним розчином або мінеральною водою.

Недоліки ультразвукових інгаляторів

Слід зазначити, що ультразвук, на якому заснований принцип роботи пристрою, може руйнувати деякі лікарські речовини. Перед тим, як купити ультразвуковий інгалятор для домашнього користування, уточніть його сумісність з необхідними препаратами.

Ще одним відносним недоліком є ​​вартість пристроїв. В каталозі небулайзерів інгалятор ультразвуковий і ціна на нього вище, ніж на бюджетні компресорні моделі.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення