Термометри для води

Вид
Вид

Купити термометри для води

Термометр для води - це спеціальний термометр, який найчастіше використовують для вимірювання температури води в дитячій ванночці, звичайній ванні, різних інших ємностях. Він має невеликий розмір, обтікаючу форму і легкий у використанні, і зберіганні. Водні термометри найчастіше використовують батьки при купанні дітей.

Термометри для води бувають різної конструкції - спиртові, масляні і електронні. Найчастіше використовують масляні, або спиртові термометри для води. Усередині таких градусників знаходиться запаяна на двох кінцях колба, захищена ударостійким склом. У колбі міститься фарбований спирт, або масло, шкала з контрастною рідиною. Дитячі термометри для води мають шкалу, призначену спеціально для вимірювання температури гарячої води (від 10 ° С до 50 ° С). Термометри абсолютно не шкідливі для дитини.

Електронні термометри для води є найсучаснішими і популярні у батьків. Вони вважаються високоточними, зручними для щоденного використання, до того ж мають великий екран і великі цифри. Електронні термометри для води вимірюють температуру миттєво. Можете вибрати моделі виводять на екран готові слова: «холодно», «гаряче», «нормально». Можна підібрати електронні термометри для води, які сигналізують миготінням про перевищення температури води + 37 ° С. Додатково такі термометри можуть вимірювати температуру повітря, що дуже зручно. За рахунок своїх характеристик і зручного, розширеного функціоналу, ціна електронного термометра вище, ніж звичайного.

Як вибрати водний термометр градусник для виміру температури води

Купуючи водний термометр беріть до уваги його основні параметри:

- матеріал, з якого виготовлений термометр, повинен бути хорошої якості, без різкого запаху, гіпоалергенним. Корпус обов'язково повинен бути небитким і герметичним.

- зручніше використовувати моделі, які вимірюють температуру як води, так і повітря у ванній.

- дитячі термометри для води випускаються у вигляді красивої іграшки (каченя, рибка, підводний човен і ін.).

- вимірювальна шкала у вигляді слів не повинна заважати визначенню температури.

Де купити термометр для води?

Термометри для води краще купити в аптеці, попередньо обравши необхідні функції і порадившись з провізором.

Якщо ви вже купили градусник для води, то сміливо його використовуйте:

- Налийте в дитячу ванночку для купання (ванну) теплу воду.

- Помістіть градусник в воду.

- Зачекайте кілька секунд (електронний градусник), або хвилин (масляний чи спиртовий градусник), оцініть результат.

- Якщо вода нагріта вище + 38 ° С, то додайте холодної води, якщо є необхідність, то додайте гарячої води і виміряйте температуру знову.

Що робити, якщо градусник розбився?

 Сучасні якісні дитячі електронні термометри роблять міцними, корпус їх протиударний. Тому пошкодити їх складно, навіть якщо дитина буде викидати його з ванни. Навіть пошкоджений термометр, наповнений спиртом або маслом, нічим не загрожує малюкові. Зламаний градусник доведеться викинути, це привід для покупки нового.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення