Назальні фільтри

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
 1. 1
  Фільтри для назального підсилювача Whirl Nasal Filter
  ТОВ Оспішес (Україна)
  Код товару: 253113
  Упаковка В наявності
  98,80 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.05.2022
Провірено

При боротьбі з алергією важливо не лише усунути неприємну симптоматику, але й усунути причину виникнення індивідуальної реакції організму. Якщо з пиловими кліщами, пір'ям та іншими дратівливими факторами можна припинити контакт, то сезонний пилок рослин та шерсть тварин потребує особливих захисних засобів. До таких належать назальні фільтри, купити в Україні які можна в аптеці. Які сильні сторони їх відрізняють і на що звертати увагу при виборі розповімо далі.

Назальні фільтри для носа: особливості та переваги 

Друга назва цього засобу – респіратор-невидимка. Він дозволяє естетично захистити носові ходи не тільки від алергенів, а й смогу, а також інших шкідливих речовин. Це добрий спосіб уберегти себе і від респіраторних вірусних інфекцій. 

Часто пристрій є прозорою, практично непомітною, дугою, якою об'єднуються назальні фільтри для носа. Ціна на такий засіб залежить від його складу. Система фільтрації може включати такі гіпоалергенні матеріали:

 • спанбонд; 
 • целюлоза; 
 • поліестер; 
 • флізелін. 

Цей засіб має безліч сильних сторін. Наприклад, назальні фільтри виробництва України та інших країн захищають слизові носа у 8 разів ефективніше, ніж медичні маски. До інших переваг респіраторів-невидимок належать такі:

 • не завдають шкоди мікрофлорі носоглотки; 
 • зручні та безпечні у використанні; 
 • не ускладнюють дихання; 
 • виконані з гіпоалергенних компонентів; 
 • не перешкоджають відходженню слизу під час нежиті. 

Такі медичні фільтри дозволяють не знімати їх на період їди та сну. Тому можна уникнути дратівливої ​​дії алергенів у час доби. 

Які назальні фільтри вибрати? 

Якщо ви вирішили придбати респіратор-невидимку, варто звертати увагу на його вигляд. Він може бути:

 • змінний - вимагає заміни через 4-8 годин використання або в міру забруднення;
 • багаторазовий – легкий у догляді (досить промити засіб водою).

Також варто враховувати їхній розмір. Назальні фільтри можна купити як для дитини (S), так і дорослої (M, L). Високою якістю вирізняються і товари виробництва України, і зарубіжна продукція.

Де купити назальні фільтри в Україні вигідно? 

Щоб придбати респіратор-невидимку за доступною ціною можна скористатися онлайн-сервісом «Аптека Доброго Дня». Усі медичні вироби , представлені на сайті add.ua, відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Замовляючи необхідний товар у нас, ви отримуєте якісний продукт та швидку доставку територією всієї країни.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.