Хірургічні скальпелі

Вид
Вид

Який скальпель купити в аптеці?

Скальпель або ніж для операцій є поширеним медичним інструментом. З його допомогою виробляють розрізи м'яких тканин під час операцій, а також патологоанатомічного або судово-медичного дослідження.

За призначенням скальпель хірургічний можна купити:

  • Загострений, що дозволяє розрізати тканини в глибину, через не широкий доступ.
  • Черевцевий, призначений для проведення довжиною не глибоких розтинів.
  • Порожнинний, відрізняється подовженою ручкою і закругленою ріжучої крайкою, що забезпечує комфортний доступ до глибоких ран.
  • Одноразовий або зі змінними лезами. Такий медичний скальпель пропонують купити для проведення незначних оперативних втручань.

З огляду на сучасні уявлення про гігієнічні норми в медицині для проведення амбулаторних втручань найбільш часто застосовують одноразові інструменти. Вони випускаються стерильними в індивідуальній упаковці, що збільшує комфорт медичних працівників та безпеку пацієнтів. Для маркування інструменту прийняті стандартні цифрові позначення, що відповідають формі і розміру леза. Найбільш затребуваними є моделі під номером 10, 11, 15 і 24. Для попередження плутанини слід уточнити номер необхідного вам виробу.

Скальпель хірургічний і його ціна

На якість ріжучого інструменту впливає матеріал, з якого він виготовлений і дотримання виробником технологічних етапів. Саме тому при виборі варто зупинятися на надійних брендах. Серед таких виробників можна виділити Troge Medical з Німеччини.

Для зменшення вартості одноразових пристосувань виробники максимально адаптували вироби під потреби амбулаторної хірургії. Їх лезо дозволяє робити якісні розрізи, однак швидко тупіться. Тому перш ніж купити скальпель хірургічний в аптеці, слід уточнити наскільки великою буде операція. Можливо, для повноцінної роботи хірурга потрібно придбати кілька одиниць.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення