Скарифікатори

Вид
 • add.ua-Допомога-1 ТОВ (Україна,Київ)-Скарифікатор Medicare №200-20

  Скарифікатор Medicare №200

  Допомога-1
  77,90 грн.
 • add.ua-Wuxi Xinda Medical Device (Китай)-Скарифікатр Гранум стерильний №200-20

  Скарифікатр Гранум стерильний №200

  Yancheng Huida Medical Instruments (Китай)
  53,40 грн.
 • add.ua-Скарификатор сталевий стерильний Igar №200-20

  Скарификатор сталевий стерильний Igar №200

  Igar (Игар)
  Відсутній на складі
Вид

Скарифікатори - особливості використання, які види купити

Кожна людина в сучасному світі неодноразово стикалася з необхідністю взяття капілярної крові з пальця. Процедура може бути трудомісткою і болючою, а може стати швидкою і безболісною. Це пов'язано з особливістю конструкції інструменту, яким проколюють шкіру, від її товщини, а також від досвідченості медичного працівника. Чим товщі шкіра, тим складніше зробити прокол.

Забір капілярної крові проводиться одноразовим інструментом - медичним скарифікатором.

Види одноразових скарифікаторів:

 • традиційний скарифікатор - це заточений тригранний центральний спис з нержавіючої сталі, що виготовлений за сучасними технологіями. Вони випускаються вже стерильними, апірогенними, нетоксичними.
 • скарифікатор автоматичний (ланцет) - інструмент, що прийшов на зміну застарілому традиційному скарифікатору. Ланцети - це найтонші голки, виготовлені за сучасними технологіями, поміщені в спеціальну пластикову конструкцію.

Різні види скарифікаторів можна купити в аптеці.

Як користуватися скарифікатором?

Кожен скарифікатор - спис поміщений в індивідуальну стерильну упаковку. Після розкриття і вилучення голки медсестрою, робиться прокол шкіри пацієнта. Голка має бічні обмежувачі, які фіксують глибину проколу. При правильному підборі розміру леза розмір проколу мінімальний. При цьому забезпечується оптимальна кількість розрізаних капілярів за один прокол. Недоліком його використання є болючість процедури.

Голка автоматичного скарифікатора занурена в пластиковий корпус, вона додатково фіксована пластиковим ковпачком, який закручується. При дослідженні натискають корпусом скарифікатора на подушечку пальця і ​​тільки тоді висувається голка. Після уколу і взяття крові не залишається слідів на шкірі. Голки у автоматичних ланцетів більш тонкі, ніж у традиційних, а значить, прокол буде абсолютно безболісний навіть для дітей (дитячий скарифікатор), в тому числі і немовлят.

Переваги автоматичного скарифікатора:

 1. Простота в застосуванні, як для медпрацівника, так і для хворого
 2. Ефективність. Дозволяє досягти необхідного рівня кровотоку.
 3. Безпека. Конструкція автоматичного ланцета така, що його не можна використовувати повторно. Цей факт запобігає інфекційному зараженню.
 4. Застосування автоматичного скарифікатора позитивно впливає на психологічний стан пацієнта при проведенні процедури.
 5. Скарифікатори для взяття крові купити можна як для дорослих пацієнтів, так і для дитячого віку(дитячий скарифікатор) або навіть для немовлят.
 6. Лікарі також рекомендують автоматичні скарифікатори крові купити і використовувати для самостійного вимірювання цукру крові в домашніх умовах.

Оригінальна конструкція автоматичного скарифікатора значно полегшує утилізацію відпрацьованих ланцетів. Для них не використовують спеціальну обробку, тому можуть бути утилізовані як звичайне сміття. Його можна використовувати, перебуваючи вдома, в лабораторії, в лікарнях.