Газовідвідні трубки

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Для чого потрібна газовідвідна трубка?

Це просте, але ефективне пристосування для виведення газів з прямої кишки. Вона показана при кишкових кольках пов'язаних з накопиченням газів. Такий стан може виникати через підвищеного газоутворення, порушення нормальної перистальтики і спазму ануса.

Яку газовідвідну трубочку купити в аптеці?

З асортименту подібних виробів аптека може запропонувати товари для малюків та дорослих. Тому якщо вам необхідна газовідвідна трубка для дітей, це слід уточнити. Відрізняються вони розміром і жорсткістю матеріалу.
З огляду на відгуки батьків та лікарів, можна виділити кілька критеріїв, що дозволяють визначити яку газовідвідну трубочку для новонароджених купити:

Відсутність бічних отворів зменшує ризик пошкодження слизової при неправильному витяганні, проте збільшує ймовірність засмічення.

Трубочка з обмежувачем, попереджає надмірне введення виробу, що актуально при відсутності навичок проведення даної маніпуляції.

• Використання продукції з прозорих полімерів спрощує візуальний контроль наявності забруднень в просвіті.

Багаторазові моделі є більш економічними, проте вимагають проведення спеціальної дезінфекції.

Користуючись даними рекомендаціями можна легко визначити, що з продукції вітчизняних і зарубіжних фірм найкраще підійде вашій дитині.

Газовідвідна трубка для новонароджених як користуватися?

Подібні пристосування довели ефективність і безпеку свого використання, при дотриманні простих правил. Ознайомитися з ними можна з інструкції по застосуванню. Нею укомплектована кожна газовідвідна трубка, купити яку пропонують в аптеці.

Зупинимось на деяких загальних правилах:

• Перш ніж проводити маніпуляцію слід уточнити обгрунтованість призначення. Дитина неспокійна, її животик роздутий, відзначаються запори. Якщо дані симптоми виникли вперше необхідна консультація лікаря.

• Проводити процедуру слід при неефективності гімнастики, легкого масажу живота або зігрівання.

• Перед введенням кінчик пристосування змащується маслом або вазеліном

• Новонародженому допустимо введення не глибше 3 см, дитині постарше не більше 5 см.

• Вводити і виводити пристрій слід повільно, чекаючи розслаблення сфінктера.

• Після закінчення маніпуляції необхідно провести гігієнічну обробку шкіри.

Важливо пам'ятати, якою б не була ціна газовідвідної трубочки тільки дотримання правил використання може гарантувати безпеку малюка.